magnesy neodymowe

Co to są magnesy neodymowe? Praktycznie wszystkie "magnesy neodymowe" na stronie posiadamy w magazynach i można je dostać "od ręki" (zobacz spis) sprawdź cennik magnesów

magnesy do łowienia F550 BlackSiver z silnym udźwigiem

Gdzie kupić bardzo mocny neodymowy magnes? Magnetyczne uchwyty w trwałej i szczelnej stalowej obudowie doskonale się nadają do stosowania w niedogodnych, ciężkich warunkach klimatycznych, w tym na śniegu i w deszczu zobacz więcej info...

uchwyty magnetyczne

Uchwyty magnetyczne mogą być wykorzystywane do ułatwienia produkcji, odkrywania wody lub do znajdowania meteorów ze złota. Mocowania to śruba 3x [M10] duży udźwig czytaj...

Obiecujemy wysyłkę zamówienia z magnesami tego samego dnia jeżeli zlecenie złożone jest do 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.

Aktualne nowości rynku magnetycznych pierwiastków

Blog magnetyczny

Technologie magnesów o dużej mocy cały czas są rozwijane, inżynierowie pracują bez przerwy nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Coraz większe jest także stosowanie magnesów z neodymu, zaczynają sięgać po nie coraz to nowe przemysłowe branże. W naszym dziale pokazującym najciekawsze i najnowsze aktualne wydarzenia dotyczące magnesów neodymowych każdy może przeczytać o wszystkich nowościach oraz ciekawostkach związanych z tą branżą.
Staramy się zarówno opisywać najnowsze osiągnięcia naukowców oraz efekty ich wieloletnich eksperymentów, jak też pokazywać nowe pomysły na zastosowanie niesamowitych możliwości tych produktów. Najnowsze trendy, technologie produkcji, ale także zagrożenia chociażby się wiążące z większymi cenami surowców - wszystkie te informacje znajdzie się w naszym dziale aktualności.

zastosowania magnesów

Magnesy w pracach remontowych i wykończeniowych.

Przygotowania do każdego remontu czy wykończenia wnętrza warto rozpocząć od skompletowania niezbędnych narzędzi czy akcesoriów. A w części, jak się okazuje, można znaleźć różnego rodzaju magnesy.

środa 2020-09-02T18:00:00

Tag: #magnesy remontowe #magnesy #magnesy budowlane #folia magnetyczna

poradniki

Jak zapakować magnes neodymowy do wysyłki?

Wysłanie dużego magnesu neodymowego pozornie wydaje się bardzo proste. Ale łatwo przy tym popełnić błędy, które w niektórych przypadkach mogą być nawet niebezpieczne dla kurierów czy pracowników sortowni.

niedziela 2020-08-02T18:00:00

Tag: #pakowanie magnesów #ochrona magnesów #zabezpieczanie magnesów

rodzaje magnesów

Jak powstały magnesy w kształcie podkowy?

Podkowy od wielu lat traktowane są jako symbol szczęścia, chroniąc posiadacza przed złymi mocami, zawiścią i zazdrością. Prawdziwych podków jest obecnie niewiele, bo też i koni jest coraz mniej, ale zawsze można kupić magnes o takim kształcie.

czwartek 2020-07-02T18:00:00

Tag: #magnes podkowa #podkowiasty magnes #magnes historia

zastosowania magnesów

Magnesy w grach i zabawkach - klocki XMAG²

Zabawki magnetyczne to hit ostatnich lat. Nie tylko przyciągają uwagę dzieci, ale też i dorosłych, którzy wspólnie ze swoimi pociechami potrafią spędzić wiele godzin na fantastycznej zabawie.

wtorek 2020-06-02T18:00:00

Tag: #klocki magnetyczne #magnesy #neocube

ciekawostki o magnesach

Jak wygląda recykling magnesów neodymowych?

Magnesy są bardzo chętnie wykorzystywane, zarówno w wielu domowych zastosowaniach, jak też i przemyśle. Dlatego też coraz ważniejszym zadaniem staje się ich recykling, dzięki któremu można odzyskać cenne pierwiastki, z których są zbudowane.

sobota 2020-05-02T18:00:00

Tag: #recykling magnesów #przeróbka magnesów #utylizacja magnesów

ciekawostki o magnesach

Wpływ temperatury na działanie magnesu

Większość osób kupując magnes będzie używała go w normalnych temperaturach. Ale w zastosowaniach przemysłowych te temperatury mogą być znacznie niższe lub wyższe, warto zatem wiedzieć, co się z takim magnesem może wtedy stać.

czwartek 2020-04-02T18:00:00

Tag: #temperatura magnetyczna #temperatura pracy #praca w temperaturze

ciekawostki o magnesach

Recykling okien za pomocą magnesów?

Każdego roku na świecie wymienia się wiele milionów okien, co generuje ogromną ilość odpadów. Dlatego też niezwykle ważny jest ich recykling, w którym znacząco mogą pomóc nowoczesne magnesy neodymowe.

poniedziałek 2020-03-02T18:00:00

Tag: #recykling okien #przetwórstwo stolarki #magnesy do okien

ciekawostki o magnesach

Usuwanie wgnieceń z karoserii za pomocą magnesów

Grad, spadające z drzew kasztany czy przypadkowe uderzenie kamykiem - często na karoserii samochodu pozostają po takiej przygodzie wgniecenia, które niezbyt ładnie wyglądają. Można się ich pozbyć w zakładzie blacharskim, płacąc przy tym spore pieniądze, ale można też samemu, za pomoc...

niedziela 2020-02-02T18:00:00

Tag: #wgniecenia #narzędzie pdr #pdr tools #wgniotki
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98