magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Wszystkie magnesy neodymowe, które posiadamy na stanach magazynowych, znajdują się na liście poniżej zobacz cennik magnesów

magnes dla poszukiwaczy F550 BlackSiver

Gdzie zakupić bardzo mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesów w trwałej i szczelnej obudowie idealnie nadają się do stosowania w trudnych, wymagających pogodowych warunkach, między innymi w czasie opadów śniegu i deszczu poznaj ofertę...

magnesy z uchwytem

Uchwyty magnetyczne mogą być stosowane do usprawnienia produkcji, odkrywania wody lub do odnajdywania meteorytów ze złota. Mocowania to śruba 3x [M10] duża moc czytaj...

Obiecujemy wysyłkę zamówienia w dniu zakupu jeżeli zamówienie przyjęte jest przed godziną 14:00 w dni pracujące.

logo Dhit sp. z o.o.

Jakie zastosowania posiada magnes neodymowy?

Przykładowe zastosowania magnesu neodymowego.

Magnesy neodymowe mogą być używane niemal do wszystkiego, dzięki ich zaawansowanej technologii. Ostatnio, ze względu na dynamicznie rosnącą liczbę Klientów zainteresowanych zakupem naszych magnesów oraz magnetyzerów, jesteśmy wręcz zasypywani pytaniami nt. zastosowań magnesów neodymowych. Zaawansowane technologie wymagają bowiem magnesów o wysokiej efektywności. Nic więc dziwnego, że w ciągu ostatnich 20 lat magnesy neodymowe stały się niezmiernie popularne, zwłaszcza w motorach, sensorach, komputerach i komponentach do ich produkcji, czy kuchenkach mikrofalowych.

To właśnie wysoki poziom energii magnesów neodymowych pozwolił na znaczną "miniaturyzację" komponentów zarówno elektronicznych, jak i mechanicznych, co umożliwia korzystanie z dysków o dużych pojemnościach, kompaktowych urządzeń nagrywających, mp3-playerów, wag, i systemów hamowania w pojazdach.

Poza szerokim zakresem przemysłowego zastosowania magnesów, istnieje całe mnóstwo sytuacje, w których magnesy z powodzeniem zdają egzamin w naszym życiu prywatnym. Dodajmy, iż nasze magnesy, ofiarowywane jako podarunek, najczęściej i najdłużej spośród wszystkich innych niedrogich prezentów, absorbują uwagę obdarowanych.

Ogromną zaletą magnesów neodymowych jest ich długowieczność na przemijający czas - z pewnością nie stracą magnetyzmu za naszego życia, gdyż przez 10 lat ubędzie im zaledwie ~1% mocy. Maksymalna temperatura pracy, w jakiej mogą pracować magnesy neodymowe, to 230°C. Jej przekroczenie skutkuje rozmagnesowaniem magnesu.

Wyjątkowe właściwości magnesów neodymowych to między innymi zasługa nowoczesnego sposobu ich wytwarzania. Proces ten polega na prasowaniu poszczególnych surowców pod bardzo wysoką temperaturą, a następnie ich sklejaniu. Bardzo istotne przy tym jest, aby wszystkie metale nie ulegały przy tym stopieniu, a ich obróbka następuje na każdym etapie wyłącznie w sproszkowanej postaci. Na koniec złączone magnesy zostają poddane silnemu działaniu pola magnetycznego, co zapewnia im ogromną siłę magnetyczną poprzez namagnesowanie.

Wydrukuj swoje najpiękniejsze zdjęcia i umieść je w widocznym miejscu w domu lub w biurze. Magnetyczny papier fotograficzny pozwoli na uzyskanie doskonałych kolorów i wysoką jakość wydruku, połączoną z niecodziennymi możliwościami. Z jego pomocą nudna, metalowa powierzchnia może zmienić się w barwną galerię twoich ulubionych fotografii. Niech każdego dnia zachwycą cię Twoje ulubione wspomnienia lub dzieła ulubionych twórców. Daj się zainspirować.
Magnetyczny papier fotograficzny - żywe barwy, ciekawe możliwości
Niech Twoje dziecko szybciej pozna litery i cyfry. Magnesy na lodówkę dla dzieci do nauki są kolorowe i atrakcyjne, zachęcając do tworzenia własnych zdań i równań. Korzystając z nich, dziecko szybko nauczy się czytać, co zdecydowanie pomoże mu w trakcie szkolnych zajęć. Z tego powodu to świetny materiał edukacyjny do domu, ale nie tylko. Bez problemu może być również wykorzystywany w szkolnictwie. Dodatkowo w ten sposób dziecko będzie miało okazję, aby zapoznać się z tym, czym jest magnes i w jaki sposób działa.
W badaniach naukowych i w analizie laboratoryjnej często wykorzystuje się mieszadła magnetyczne, aby uniknąć konieczności zanurzania w mieszanym roztworze mieszadła wraz z drążkiem prowadzącym i tym samym ograniczyć niebezpieczeństwo skarżenia roztworu. Do roztworu trafia tylko jeden magnes, a drugi poruszany jest na zewnątrz pojemnika wywołując ruch magnesu wewnątrz.
Mieszadła magnetyczne
Śrubokręt magnetyczny/demagnetyczny wytwarza pole przyciągające inne metale. Dzięki temu możesz znacznie skuteczniej wykorzystywać go do przeznaczonych mu zadań. W ten sposób szybciej włożysz go w odpowiednie miejsce w śrubie i nie będziesz musiał martwić się o to, że ta nie będzie chciała z tobą współpracować. Tego typu narzędzia powinny znaleźć się w Twojej skrzynce. Korzystaj z możliwości technologicznych współczesnego świata, korzystając tylko z magnetycznych śrubokrętów.
Śrubokręt magnetyczny/demagnetyczny - zacznij pracować szybciej.
Nigdy nie wiesz, ile czasu minęło od rozpoczęcia się gotowania? Cyfrowy kuchenny minutnik LCD rozwiąże twój problem. To niewielkie i proste w obsłudze urządzenie szybko stanie się niezbędnym gadżetem w każdej kuchni. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby informowało cię o tym, kiedy należy zakończyć gotowanie. Cyfrowy kuchenny minutnik LCD świetnie sprawdzi się także w trakcie wyjazdów. Używaj go wraz ze swoją przenośną kuchenką elektroniczną. W ten sposób gotowanie będzie przyjemne nawet w ekstremalnych warunkach.
Musisz przyczepić coś ciężkiego do metalowej powierzchni? Uchwyt magnetyczny z pierścieniem doskonale się do tego nada. Dzięki dużemu udźwigowi do tego niewielkiego przedmiotu możesz przyczepić różnorodne narzędzia czy łańcuchy. To znacznie ułatwi ci pracę w warsztacie albo pozwoli na stworzenie wyjątkowo wyglądającego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu magnesów trwałych przedmiot przez długie lata zachowa swoje możliwości i będziesz mógł go skutecznie wykorzystywać każdego dnia.
 Uchwyt magnetyczny z pierścieniem - przyczep co tylko ci cię się podoba.
Nasza bogata oferta kształtów i rozmiarów magnesów gwarantuje dopasowanie idealnego rozmiaru magnesu do każdego narzędzia (np. noża), bez względu od jego wielkości. W ten sposób masz możliwość wykonania według własnego pomysłu mocowań ze stali (w tym z nierdzewnej), przeznaczonych do Twoich osobistych wymagań, lub po prostu przymocować gdzieś magnes a na nim zawiesić narzędzie lub nóż. Zobacz, czy żadne z narzędzi w Twoim garażu nie leży nieuporządkowane na podłodze - jeżeli tak jest, umieść je na ścianach, abyś już nie musiał się o nie zahaczać.
Zawieszanie narzędzi (m.in. noży)
Jeśli zajmujesz się szyciem, pewnie doskonale wiesz, jak niebezpieczne potrafią być igły. Są niewielkie, a przez to często trudno widoczne. Jednocześnie położenie na nie ręki może skończyć się naprawdę bardzo źle. Z tego powodu warto mieć magnetyczne narzędzie do usuwania igieł. To coś, co musi znaleźć się w każdej pracowni krawieckiej. Niewielka główka urządzenia skutecznie znajdzie każdą trudną do podniesienia igłę, którą następnie będziesz mógł bezpiecznie schować.
Spraw, aby Twoje narzędzia lepiej działały. Magnetyczna cewka do śrubokręta sprawi, że skręcanie przedmiotów będzie zdecydowanie łatwiejsze. Dzięki niej będziesz mógł skorzystać z niezwykłych właściwości metali. Wystarczy jedno dotknięcie, aby śrubokręt zaczął przyciągać śruby. W ten sposób znacznie trudniej będzie się wyślizgiwał, co znacznie przyśpieszy twoją pracę. Sprawdź, jak to niewielkie urządzenie może szybko zmienić twoją pracę na lepsze.
Magnetyczny uchwyt na telefon świetnie sprawdzi się w czasie każdej trasy samochodem. Zamocuj go w wygodnym dla ciebie miejscu i umieść w nim swój smartfon. W ten sposób będziesz mógł swobodnie przez niego rozmawiać oraz korzystać z nawigacji. To zdecydowanie bezpieczniejszy sposób, dzięki któremu bez problemu skupisz się na drodze, jednocześnie nie rezygnując z możliwości współczesnej technologii. To też świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonego kierowcy.
Magnetyczny uchwyt na telefon - wygoda w trakcie podróży samochodem
Zwykłe pinezki to już przeszłość. Tablica korkowa nie będzie ci już nigdy więcej potrzebna. Magnetyczna pinezka doskonale przyczepi się do każdej metalowej powierzchni. Możesz używać jej na lodówce, w warsztacie, czy nawet w swoim biurze. Wystarczy, że zamontujesz w nim jakąkolwiek płaską, metalową powierzchnię. Na dodatek prawdopodobnie będzie służyć ci dłużej. Zniszczenie jej jest niemal niemożliwe, a dzięki temu, że samoistnie przylega do powierzchni, nie zgubisz jej.
Magnetyczna pinezka - nie potrzebujesz tablicy korkowej.
Używając magnesu neodymowego i mocując go do otwieracza butelek, w łatwy oraz łatwy sposób jesteśmy w stanie od razu chwycić kapsel po otwarciu butelki.
Złapanie kapsla od piwa przy otwieraniu
Światło jest człowiekowi potrzebne do wykonywania niemal wszystkich czynności. Magnetyczny uchwyt na oświetlenie LED sprawi, że będziesz mógł je zabrać ze sobą wszędzie. Przymocuj lampy na każdej metalowej powierzchni. To doskonały pomysł na uzupełnienie warsztatu, ale nie tylko. Z tego typu urządzeniem będziesz mógł również wygodnie spędzać czas na dworze po zmroku. Skorzystaj z silnych właściwości trwałych magnesów neodymowych, ułatwiając sobie pracę.
Elektromagnes na przyssawki pozwoli ci przyczepić go do wielu powierzchni i skorzystać z jego możliwości. Za jego pomocą skutecznie przemieścisz lub zamocujesz różnego typu przedmioty. Pamiętaj, aby używać go na płaskich powierzchniach, dzięki czemu zwiększysz przyczepność urządzenia oraz wydobędziesz jego prawdziwą moc. To coś, co musi znaleźć się w każdym warsztacie czy laboratorium. Urządzenie będzie skutecznie działało nawet przy wyższych temperaturach. Nie musisz się więc o nie obawiać.
Pewnie w trakcie pracy wielokrotnie zdarzyło ci się wrzucić coś do pojemnika, a następnie zirytować się, gdy przedmiot po prostu z niego wypadł. Powiedz temu dość. Magnetyczna miska ze stali nierdzewnej na narzędzia dobrze sprawdzi się w trakcie pracy w warsztacie, ponieważ narzędzia będą do niej bez problemu przylegać, nie powodując jej przewracania. W ten sposób majsterkowanie stanie się również zdecydowanie bezpieczniejsze.
Magnetyczna miska ze stali nierdzewnej na narzędzia - koniec z wypadaniem przedmiotów.
Szukasz zagubionego metalu, np. straconej w dywanie zapinki? Przymocuj duży magnes neodymowy na trzonku, a szybko odnajdziesz zgubę! Można także użyć plastikowego zbiornika (po wodzie do spryskiwaczy) lub butelki - ułatwi to czyszczenie magnesu z ferromagnetyków.
Poszukiwanie metalu w trawie
Skorzystaj z prostego sposobu na szerokie zastosowanie możliwości magnetycznych. Wystarczy, że przykleisz ją do dowolnego miejsca. Taśma magnetyczna nie wymaga kleju, ponieważ sama jest już nim pokryta, a przez elastyczną, gumową powierzchnię doskonale dopasuje się nawet do nierównych powierzchni. Możesz wykorzystać jej niewielkie ilości do stworzenia magnesów lodówkowych albo do zamocowania różnego rodzaju lamp bądź innych przedmiotów. Sposobów na jej użycie nie brakuje.
Taśma magnetyczna - wiele zastosowań na różnych powierzchniach
Zawodowo zajmujesz się spawaniem? Uchwyt magnetyczny - SBTK pozwoli na odłożenie Twojego przyrządu w bezpieczne miejsce. Dzięki magnetycznej podstawce nie będzie się poruszać, co zapewni ci bezpieczeństwo oraz komfort w trakcie pracy. Dodatkowo w ten sposób będziesz mógł zachować porządek w swoim własnym warsztacie. Pamiętaj, że jeśli zajmujesz się zawodowo tego typu pracą, koniecznie musisz zapewnić sobie bezpieczne oraz czyste otoczenie, a tego typu uchwyt świetnie ci w tym pomoże.
W ten sposób przechowywanie przedmiotów będzie znacznie prostsze. Magnetyczna klamra do zawieszania, dzięki swojemu dużemu udźwigowi, dobrze sprawdzi się np. w czasie łowienia ryb oraz innych czynności wykonywanych poza domem. To niezwykle trwałe urządzenie, które przy odpowiednim przechowywaniu może przetrwać nawet kilkaset lat. Uważaj jedynie na wodę, która może negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie magnesu neodymowego.
Magnesy mają różnorodne zastosowania wojenne, zarówno w przeszłości, jak i dzisiaj. Poniżej przedstawiam kilka przykładów:

Wykrywanie odłamków w ciele żołnierzy - Magnesy mogą być również wykorzystywane do wykrywania metalowych odłamków pozostających w ciele żołnierzy po eksplozjach lub postrzałach. Dzięki zastosowaniu magnetycznych skanerów można dokładnie zlokalizować i usunąć metalowe fragmenty, co pozwala na skuteczniejsze leczenie i zmniejszenie ryzyka powikłań. Warto jednak pamiętać, że ta metoda może być nieskuteczna w przypadku odłamków wykonanych z materiałów niemetalicznych, takich jak szkło lub plastik. Do tych celów zalecamy magnesy walcowe MW 12x50 / N38 - magnes neodymowy lub MW 20x35 / N38 - magnes neodymowy.
Detektowanie min i innych niebezpiecznych przedmiotów - Magnesy mogą być używane do wykrywania min i innych niewybuchów na polu walki. Magnes przyciągnie do siebie metalowe elementy, co może pomóc w zlokalizowaniu ukrytych niebezpieczeństw.
Uzbrajanie pocisków - Wiele rodzajów pocisków, w tym pociski rakietowe, wykorzystuje magnesy w celu uzbrojenia. Magnesy mogą pomóc w aktywacji systemów uzbrajania wewnętrznego pocisku, aby umożliwić jego użycie.
Przyciąganie metalowych elementów - Magnesy mogą być używane do przyciągania metalowych elementów, takich jak broń, amunicja, wyposażenie wojskowe lub elementy pojazdów. Przy użyciu magnesów można znacznie przyspieszyć proces zbierania lub niszczenia wrogiego wyposażenia.
Zabezpieczanie sprzętu - Magnesy mogą być używane do utrzymywania sprzętu na miejscu, szczególnie w przypadku pojazdów, takich jak czołgi lub samoloty. Magnesy umieszczone wewnątrz pojazdu mogą zapobiec przesuwaniu się lub uszkodzeniu sprzętu podczas wstrząsów wywołanych przez eksplozje lub zderzenia.
Zabezpieczanie budynków i obszarów - Magnesy mogą być używane do zabezpieczania drzwi i okien, szczególnie w przypadku ataków terrorystycznych. Magnesy można umieścić w oknach, aby zapobiec ich roztrzaskaniu przez wybuch, lub na drzwiach, aby zapobiec ich otwarciu przy użyciu siły.

Należy zaznaczyć, że używanie magnesów w celu wykrywania metalowych elementów w ciele ludzkim może wiązać się z ryzykiem dla zdrowia i życia pacjenta. Dlatego należy stosować odpowiednie środki ostrożności i wykonywać tego rodzaju badania tylko przez wykwalifikowany personel medyczny.
Magnetyczny stojak spawalniczy TIG pozwoli ci na wygodne trzymanie narzędzia w trakcie lub po pracy. Magnetyczna podstawa zapewni przedmiotowi odpowiednią stabilność. Dzięki tego typu gadżetom w twoim warsztacie zapanuje porządek, a ty nie będziesz musiał się już więcej obawiać o przewracające się przedmioty, dla których wszędzie brakuje miejsca. Wykorzystaj niezwykłe właściwości trwałych magnesów neodymowych w swoim własnym warsztacie.
Magnetyczny stojak spawalniczy TIG - dobre miejsce na Twoje urządzenie
Niewielkie pojemniczki na lotne przyprawy, które możesz kupić w niemal każdym sklepie to nie zawsze dobry wybór. Korzystając z nich, możesz zbyt szybko sprawić, że wnętrze wysypie się w Twojej szafce. Dlatego sięgnij po pojemnik na przyprawy z magnesem, który charakteryzuje się mocnym, ale wygodnym w użytkowaniu zamknięciem. To proste rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz się w swojej kuchni zdecydowanie swobodniej. Już nigdy nie będziesz chciał wrócić do innych pojemników.
Gdy pojawia się potrzeba połączenia dwóch lub więcej kawałków metalu, niezastąpioną pomocą jest zastosowanie kilku naszych magnesów kostkowych. Skutecznie można je wykorzystać do łączenia części na potrzeby wiercenia, obróbki maszynowej, czy spawania. Nasze magnesy są bardzo efektywne w stabilizowaniu metalowych elementów w bezpiecznej pozycji, co ułatwia precyzyjnym pracom montażowym. Idealnie nadają się do użytku w warsztatach, zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich, gdzie dokładność i bezpieczeństwo są kluczowe. Z uwagi na ich moc i uniwersalność, nasze magnesy kostkowe stały się kluczowym narzędziem w różnych aplikacjach przemysłowych.
Magnetyczne klamry zaciskowe
Wykorzystaj zestaw kombinacji - śrubokręt manualny, aby skutecznie uzupełnić narzędzia w swoim warsztacie. Jeśli lubisz majsterkować lub zajmujesz się tym zawodowo, wykorzystanie przedmiotów zawierających magnetyczne właściwości w wielu sytuacjach będzie mogło ułatwić ci pracę. Nie musisz się martwić o ich trwałość. Takie narzędzia przy odpowiednim dbaniu o nie będą mogły wytrzymać długie lata w nienaruszonym stanie. Dlatego warto w nie zainwestować.
To koniec z wypadającymi gwoździami, które są dosłownie wszędzie. Zapewnij sobie jak najlepszą ergonomię pracy, inwestując w gadżety, mające ci ją ułatwić. Magnetyczny uchwyt na gwoździe pozwoli ci na szybkie i sprawne umieszczenie tych drobnych narzędzi w konkretnym miejscu, zapobiegając ich wysypywaniu się w trakcie pracy. Dzięki temu znacznie łatwiej przyjdą ci wszystkie zadania, takie jak składanie mebli czy przymocowywanie różnego rodzaju elementów.
Magnetyczny uchwyt na gwoździe - zadbaj o swoją ergonomię pracy
Zajmujesz się instalacją folii? Pewnie doskonale wiesz, ile czasu potrafi zajmować odpowiednie jej rozłożenie. Teraz możesz szybko i skutecznie przyśpieszyć swoją pracę. Magnetyczne narzędzie do instalacji folii winylowej składa się z sześciu części, dzięki którym skutecznie sobie poradzisz z tym problemem. Mocne i wytrzymałe urządzenie doskonale sprawdzi się w skrzynce każdego profesjonalisty, któremu zależy na jak najlepszym wykonaniu swojej pracy.
Nasze kuleczki, krążki magnetyczne i kwadraty magnetyczne są często wykorzystywane do produkcji magnetycznych bransoletek i naszyjników. Niektórzy lubią je za ich niepowtarzalne właściwości i atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim za funkcjonalność jako np. zapięcia używając MP 5x2.7/1.2x5 Z / N38 - magnes neodymowy. Inni używają ich w leczeniu magnetycznym.
Akcesoria magnetyczna
Co kiedyś było uważane za niemożliwe, obecnie dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych oraz substancji silnie diamagnetycznych, można już stworzenie układów bazujących na lewitacji permanentnej.
Eksperymentowanie z lewitacją
W budowie prądnic wolnoobrotowych istotną rolę odgrywają magnesy. Im silniejsze magnesy użyte w konstrukcji, tym prądnicę cechuje wyższa wydajność. Dlatego magnesy neodymowe są szczególnie atrakcyjne jako materiał magnetyczny do zastosowania w generatorach prądu, ze względu na ich wyjątkowo silne właściwości magnetyczne, które sprzyjają wydajnemu generowaniu energii elektrycznej.
Budowa prądnic wolnoobrotowych - elektrownie wiatrowe
Nadzorujesz w trakcie remontu lub budowy? Światło inspekcyjne to coś, co koniecznie musisz posiadać. Pozwoli ci ono na jasny promień światła oraz na wygodne przenoszenie urządzenia. Może przydać się również w wielu innych, codziennych sytuacjach, np. w trakcie wyjazdu. Warto zawsze mieć przy sobie dodatkowe źródła światła, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy zabraknie prądu, a dzięki dodatkowemu oświetleniu naprawa awarii może okazać się zdecydowanie łatwiejsza.
Pracujesz przy metalowych elementach, które często musisz podnosić, ale przychodzi ci to z trudem? Magnetyczne urządzenie do chwytania zrobi to skutecznie za ciebie. Dzięki jego dużej mocy przyciągania metal przylegnie do przedmiotu, przez co będziesz mógł bez najmniejszego problemu go podnieść. Na dodatek to produkt, który będzie służył ci przez długie lata, ponieważ magnesy trwałe mogą zachować swoje właściwości nawet przez setki lat. Nie czekaj więc i zakup takie urządzenie do swojego warsztatu.
Magnetyczne urządzenie do chwytania - lepsze od Twojej ręki
Ułatw sobie pracę w trakcie swojego ulubionego hobby. Ten niewielki przedmiot doskonale będzie współpracował z wędką. Skorzystaj z możliwości, jakie daje magnetyczny uchwyt wędkarski. Ten niewielki gadżet może okazać się też naprawdę dobrym prezentem dla wszystkich fanów łowienia ryb. Ponadto odpowiednio zabezpieczony magnes neodymowy przetrwa długie lata, dzięki czemu kupując taki produkt nie musisz obawiać się o nadmierną produkcję śmieci.
Nie ważne, czy właśnie przygotowujesz rodzinnego grilla, czy jesteś w trakcie remontu i musisz doświetlić jakiś przedmiot. Wysuwana lampa magnetyczna anteny odbiorczej zapewni ci odrobinę światła w dowolnym miejscu. Wystarczy, że przymocujesz ją do metalowej powierzchni, aby skutecznie działała. Za jej pomocą możesz ułatwić sobie m.in. naprawdę samochodu w trudno dostępnych miejscach, do których nie dociera wystarczająca ilość światła.
Jeśli przez cały dzień wykorzystujesz śruby lub wkręty, pewnie masz już dość bezustannego sięgania po nie do pojemnika. Dlatego zaopatrz się w pasek magnetyczny na nadgarstek. Z jego pomocą będziesz mieć pod ręką zapas drobnych, metalowych przedmiotów, których aktualnie używasz. W ten sposób przyśpieszysz swoją pracę i sprawisz, że stanie się zdecydowanie przyjemniejsza. Nie będziesz chciał zrezygnować z tego gadżetu. To także dobry pomysł na prezent dla każdego majsterkowicza.
Pasek magnetyczny na nadgarstek - pomóż sobie w trakcie wkręcania
Magnesy trwałe stanowią niezastąpione narzędzie we współczesnym świecie. Charakteryzują się długą żywotnością, co czyni je jednym z najbardziej opłacalnych wyborów. Zyskaj jeszcze więcej korzyści, korzystając z uchwytu magnetycznego Pryzma. Ten produkt jest idealnym dodatkiem do Twojego warsztatu, ale także do samochodu, kuchni lub innego miejsca, w którym znajdują się metalowe elementy. Udoskonalaj swoje codzienne czynności dzięki magnetycznej Pryzmie.
Pryzma magnetyczna - ulepsz swoje codzienne czynności dzięki magnesom trwałym
Nasze magnesy walcowe to najchętniej wybierany element hobbystów lalek typu Berenguer Baby. Świetnie nadają się one do konstrukcji lalek innego typu oraz różnorodnych pluszaków.
Łączenie smoczka z ustami lalki
Ułatw sobie pracę w trakcie spawania. Wykorzystaj magnetyczny pozycjoner spawalniczy, aby skutecznie określić miejsce, w którym masz rozpocząć pracę. Na dodatek dzięki dużej mocy znacznie łatwiej będziesz w stanie unieruchomić powierzchnie. Wybierz tego typu urządzenie, aby twoja praca była nie tylko wygodniejsza, ale również zdecydowanie bezpieczniejsza. Dzięki właściwościom magnesów trwałych będziesz mógł cieszyć się tym przedmiotem przez długie lata.
Małe dzieci wszędzie chcąc wkładać ręce i z ciekawością zaglądają do wszystkich szafek. Niestety, to nie zawsze jest bezpieczne. Dlatego też miejsca, które nie powinny być przez nie otwierane, warto zaopatrzyć w zamek magnetyczny zabezpieczający przed dziećmi. Dzięki temu zyskasz pewność, że twoja pociecha nie dostanie się do ostrych narzędzi, albo przedmiotów, które nie powinny trafić w jej ręce. Zapewnij bezpieczeństwo wszystkim członkom Twojej rodziny.
Jeśli jesteś rodzicem lub nauczycielem takie materiały edukacyjne musisz mieć pod ręką. Magnesy do nauczania pozwolą na sprawdzenie w praktyce, jak działają tego typu przedmioty. Pozwól dzieciom na zabawę i naukę w jednym, dzięki czemu znacznie łatwiej przyjdzie im zrozumienie otaczającego ich świata. Tego typu materiały mogą sprawdzić się na wszystkich szczeblach edukacji, pozwalając na stworzenie wciągających oraz emocjonujących zajęć. W końcu to praktyka czyni mistrza.
Magnesy do nauczania - pokaż najmłodszym działanie magnesu
Święty Graal świata naukowego! Wielu już próbowało, jednak żadnemu z nich nie udało się zrealizować sukcesu w konstrukcji takiego urządzenia (a w każdym razie nikt o tym nie słyszał). Czy magnesy są źródłem darmowej energii? Cóż, analizując ich zachowanie, wielu tak sądzi, niemniej jak na razie nikt tego nie dokazał. Na razie prawa termodynamiki mówią "nie."
perpetuum mobile
Plastikowy klips magnetyczny może mieć przeróżne kształty i kolory. Mimo tego jego zastosowanie zawsze będzie równie skuteczne. Dzięki niemu będziesz mógł przypiąć lub zamocować tymczasowo różne przedmioty, zarówno w domu, jak i w warsztacie. Dopasuj jego wygląd do swojego gustu i wnętrza, dzięki czemu będziesz sięgać po niego jeszcze chętniej. Wykorzystany do jego stworzenia magnes trwały sprawi, że przedmiot będziesz mógł używać przez naprawdę bardzo długi czas.
Plastikowy klips magnetyczny - różne kształty, skuteczne zastosowanie
Smartfony często ulegają zepsuciu. Dlatego w swojej kolekcji warto mieć magnetyczny zestaw naprawczy do telefonu - Screw Mat, dzięki któremu będziesz mógł zdecydowanie sprawniej sprawdzić, co jest nie tak z twoim urządzeniem. To proste narzędzie, które będziesz mógł wykorzystać do majsterkowania pod swoim własnym dachem. Korzystając z niego, minimalizujesz również ryzyko, że twój telefon w trakcie naprawy ulegnie zepsuciu.
To coś, co musisz mieć w swoim warsztacie. Magnes spawalniczy Start jest używany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, którzy próbują majsterkowania na własną rękę. Pozwoli ci na skuteczne przytrzymanie przedmiotu. Duża moc urządzenia sprawi, że w trakcie spawania nie poruszy się on nawet o milimetr, dzięki czemu praca będzie nie tylko wygodniejsza oraz szybsza, ale także zdecydowanie bezpieczniejsza. Wykorzystaj możliwości trwałych magnesów.
Magnes spawalniczy Start - musisz go mieć w swoim warsztacie.
Czy nie irytuje Cię, gdy drzwi uderzają o ścianę? Rozwiązaniem jest magnetyczny ogranicznik drzwi - prosty w montażu i skuteczny w działaniu. Dzięki niemu drzwi zawsze będą otwierać się tylko na odpowiednią szerokość, unikając niebezpiecznych uderzeń o ścianę. Ten dodatek jest szczególnie przydatny w miejscach, gdzie przebywają małe dzieci. Teraz łatwiej będzie Ci wnieść zakupy do domu, a drzwi będą otwierać się bezpiecznie po jednym popchnięciu. Zastąp swoje stare drzwi nowoczesnym stoper magnetycznym drzwi i ciesz się większym komfortem i bezpieczeństwem.
Magnetyczny ogranicznik drzwi - koniec z trzaskaniem.
Nasze magnesy są popularne w wielu zastosowaniach, w przypadkach, kiedy potrzebne jest usunięcie z oleju drobin metalu, np. w miskach olejowych i filtrach. Warto przy tym pamiętać, że standardowy magnes neodymowy w temperaturze przekraczającej 80°C (178°F) gubi swoje magnetyczne właściwości. Tak więc, jeżeli zamierzasz stosować magnesy w wyższych temperaturach, szukaj magnesów neodymowych odpornych na wysokie temperatury, np. z oznaczeniem H, które wytrzymują temperaturę do 120°C.
Usuwanie zanieczyszczeń z oleju
Właśnie próbujesz stworzyć swój pierwszy warsztat? Zestaw narzędzi do naprawy - platforma serwisowa będzie doskonałym wyjściem na początek. Za jego pomocą będziesz mógł szybko i sprawnie zacząć zajmować się naprawianiem elektroniki w profesjonalny sposób. To również dobry pomysł na zakup dla osób nieco bardziej zaawansowanych, którym zależy na poprawie komfortu swojej pracy. Korzystaj z możliwości magnetycznych tego przedmiotu na co dzień.
Magnesy w osłonie gumowej z gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym są świetnym narzędziem, które może pomóc w zamocowaniu napisu na dachu samochodu. Takie magnesy są idealnym rozwiązaniem, gdyż posiadają wystarczającą siłę przyciągania, aby utrzymać napis na dachu w miejscu, a jednocześnie nie rysują powierzchni dachu ani nie pozostawiają żadnych śladów.
W przypadku, gdy potrzeba zamocować napis na dachu, na przykład dla samochodu taxi lub szkoły nauki jazdy, należy użyć dwóch takich magnesów w gumie, które trzymają się bardzo stabilnie. Magnesy te są łatwe w użyciu i w każdym momencie można je zdemontować z dachu, bez obawy o uszkodzenie powierzchni.
W sklepie internetowym lub telefonicznie można zakupić magnesy w osłonie gumowej z gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym. Dostępne są różne rozmiary i modele, więc można dobrać odpowiednie magnesy dla swoich potrzeb. W przypadku potrzeby zamówienia takich magnesów, warto zwrócić uwagę na ich siłę przyciągania oraz na to, czy posiadają odpowiedni gwint, aby można było je zamontować w wybranym miejscu.
Więcej o magnesach w obudowie gumowej znajdziesz na stronie magnesy w gumie.
Aby wyczyścić akwarium z zewnątrz, wystarczy użyć silnego magnesu, który zostanie umieszczony w specjalnej osłonie wewnątrz akwarium, a drugi magnes zostanie umieszczony na zewnątrz. Ten dodatkowy magnes pozwoli na sterowanie ruchem magnesu wewnątrz akwarium, dzięki czemu możesz komfortowo czyścić szyby zbiornika bez konieczności moczenia rękawów koszuli. Ta prostota i ułatwienie sprawiają, że czyszczenie akwarium z zewnątrz staje się znacznie łatwiejsze, pozwalając na konserwację akwarium według uznania.
Czyszczenie akwariów... z zewnątrz!
Jeśli magnetyczny zatrzask w Twojej szafce zużył się i nie działa efektywnie, aby go ulepszyć wystarczy umieścić neodymowy magnes z jego zadniej strony. Obecnie rzemieślnicy skłaniają się do stosowania magnesów neodymowych w zatrzaskach wszelkiego rodzaju mebli, tworząc w nich w ten sposób "niewidzialne" zatrzaski.
Zamki w meblach, a również w Paczkomatach
Wykorzystaj magnetyczne możliwości i zakup urządzenie, które będzie ci wsparciem w trakcie pracy. Stacja 4 elastycznych manipulatorów z 360 stopniowymi krokodylkami do spawania to nowoczesny przyrząd, który musisz mieć w swoim warsztacie, jeśli zajmujesz się tym profesjonalnie. Ciężki i mocny przedmiot będzie stabilnie stał w trakcie pracy, a dzięki wykonanym testom możesz mieć pewność, że zachowasz bezpieczeństwo.
Ile razy zapominałeś o tym, co musisz kupić? Albo pomyliłeś się w gotowaniu bądź też pomieszałeś proporcje? Spraw, aby to wszystko przestało być już problemem. Magnetyczna plansza do pisania na lodówkę wielokrotnego użytku pozwoli ci na zaoszczędzenie papieru przy jednoczesnym zostawaniu notatki w widocznym miejscu. Zapisz sobie najważniejsze informacje w jednym z najbardziej widocznych miejsc w mieszaniu i już nigdy nie zapomnij o podstawowych czynnościach takich jak np. wzięcie leków.
Masz w swoim domu duże okna, które otwierają się z trudem i nie jesteś w stanie ich samodzielnie umyć? Koniecznie potrzebujesz tego urządzenia. Magnetyczny czyścik do okienbędzie przylegał do nich po dwóch stronach, pozwalając na szybsze i zdecydowanie sprawniejsze mycie. Dzięki temu, że dobrze przylega do ich powierzchni, umyje je i wypoleruje bez najmniejszych problemów. Dodatkowa linka pozwoli ci przy tym na zabezpieczenie części urządzenia znajdującego się na zewnątrz.
Nigdy nie wiesz, kiedy zabraknie prądu. Dlatego zewnętrzne magnetyczne światło awaryjne zawsze warto mieć w swoim domu lub w samochodzie. Dzięki temu nawet mimo ciemnej nocy będziesz w stanie wygodnie przymocować lampę do powierzchni, aby następnie dokonać koniecznych napraw. To coś, co powinno znaleźć się w warsztacie każdego prawdziwego mężczyzny. Dzięki temu, że będzie naprawdę bardzo jasno świecić, będziesz w stanie bez problemu dojrzeć wszystko, czego potrzebujesz.
W Twojej skrzynce znajduje się wiele zwyczajnych śrubokrętów? Jeśli tak, pewnie doskonale wiesz, jak irytujące potrafi być ich używanie. W końcu w trakcie pracy czasem trudno utrzymać go w odpowiednim miejscu. Wykorzystaj magnetyzer do śrubokrętów, aby znacznie poprawić swoje warunki pracy. Wystarczy przejechać metalowym elementem po tym urządzeniu, aby zyskało właściwości, dzięki którym zacznie przyciągać metale. W ten sposób śruby przestaną przed tobą uciekać.
Wystarczy kilka sekund, aby go przymocować i korzystać ze wszystkich jego możliwości. Zacisk uziemienia do spawania magnetycznego jest niewielki i bardzo poręczny, a przy tym posiada dość dużą moc. Na dodatek jak wszystkie magnesy tego typu, jest trwałym narzędziem, które wytrzyma długie lata. Bez problemu przymocujesz go do każdej płaskiej powierzchni metalowej. Z jego pomocą nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się nad tym, jak unieruchomić metalowe elementy.
Każdy majsterkowicz musi mieć w swojej kolekcji wielofunkcyjny zestaw śrubokrętów. Ale na dodatek nie byle jakich. Wykorzystaj możliwości, jakie daje dodanie do nich magnesu. W ten sposób wkręcanie śrub stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Za pomocą tego zestawu szybko i sprawnie skręcisz każde meble. Twoja praca stanie się znacznie szybsza oraz przyjemniejsza. Taki zestaw to też świetny pomysł na prezent dla każdego, kto interesuje się domowymi remontami.
Nie jest nam dane potwierdzić ze 100-proc. pewnością, czy terapia magnetyczna działa, co jednak nie oznacza, że miliony ludzi na całym świecie są przekonane w jej działanie i świadczą o jej zbawiennym wpływie na zdrowie. Dobierz odpowiednie magnesy dla wymagań Twojego ciała! Więcej informacji nt. magnetorapi znajdziesz u nas na blogu.
Terapia magnetyczna - magnetoterapia
Komary są prawdziwą zmorą letnich miesięcy. Zabezpiecz się przed nimi szybko i skutecznie. Moskitiera z paskiem magnetycznym jest prosta do zamontowania i trwała, dlatego dzięki niej wnętrze Twojego domu będzie mogło być bezpieczne. To również dobry sposób na zabezpieczenie różnego rodzaju szafek przed owadami lub zwierzętami. Ponieważ nie pozostawia ona trwałych śladów, możesz bez problemu wykorzystać ją jako tymczasowe zabezpieczenie.
Poruszające się elementy w trakcie pracy w warsztacie są nie tylko irytujące, ale również po prostu niebezpieczne. Dlatego zacisk magnetyczny skutecznie temu zapobiegnie. Ten przedmiot koniecznie powinien znaleźć się w twoim ekwipunku, jeśli regularnie pracujesz z metalowymi przedmiotami. Skorzystaj z jego możliwości i ciesz się nowym narzędziem przez długie lata. Pamiętaj, że magnesy trwałe mogą działać nawet przez dziesiątki lat, jeśli będziesz je dobrze przechowywać.
Szukasz dodatku do kuchni, który jednocześnie dobrze się wpasuje do jej wyglądu i będzie użyteczny? To może być coś dla ciebie. Magnetyczny uchwyt na noże będzie nie tylko wyglądał designersko. Przyśpieszy on i ułatwi gotowanie. Twój dostęp do noży będzie jednocześnie łatwy oraz bezpieczny. Mocny magnes sprawi, że nie będą spadać i dobrze do niego przylegną nawet z pewnej odległości. Na dodatek pozwoli ci to na dowolne ich ułożenie, przez co dopasujesz je do swoich własnych potrzeb.
Magnetyczny uchwyt na noże - doskonałe uzupełnienie kuchni
Wykorzystaj kątownik magnetyczny spawalniczy, aby przyśpieszyć swoją pracę i sprawić, by była zdecydowanie dokładniejsza. Za jego pomocą skutecznie dopasujesz kąty, a dzięki dużemu udźwigowi nie będziesz musiał obawiać się o wypadek. Stworzony z trwałego magnesu neodymowego doskonale sprawdzi się w trakcie wielu zadań. Urządzenie skutecznie unieruchamia spawany przedmiot. Dodatkowo korzystając z kątownika, będziesz mógł odpowiednio go ułożyć, zależnie od swoich potrzeb.
Kątownik magnetyczny spawalniczy - znacznie przyśpieszy Ci pracę.
Za jego pomocą wkręcanie śrub będzie zdecydowanie szybsze i wygodniejsze. Zobaczysz, że nie będziesz w stanie się z nim rozstać. zacisk magnetyczny sprawi, że metalowe elementy samoistnie będą do niego przylegały. Dzięki temu wkręcanie będzie zdecydowanie wygodniejsze. Śruby nie będą już tak często zsuwać się w trakcie nacisku. Korzystaj więc z możliwości, jakie daje magnes i wykorzystuj je także w trakcie majsterkowania, zarówno w domu, jak i w pracy.
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98