magnesy neodymowe

Magnesy z neodymu Nd2Fe14B - oferta naszego sklepu. Wszystkie oferowane przez nas magnesy z neodymu można znaleźć na poniższej liście zobacz cennik magnesów

magnes dla poszukiwaczy F200 GOLD z mocnym udźwigiem

Gdzie zakupić bardzo mocny neodymowy magnes? Uchwyty z magnesów w trwałej i szczelnej obudowie idealnie nadają się do użytkowania w niesprzyjających warunkach klimatycznych, w tym również w czasie opadów śniegu i deszczu zobacz...

uchwyty magnetyczne

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, odkrywania podwodnych terenów lub do poszukiwania skał kosmicznych z kruszcu. Mocowania to śruba 3x [M10] duży udźwig czytaj więcej nt....

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeżeli zlecenie złożone jest do 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
jaki magnes do łowienia?

7 wartościowych porad przy wyborze magnesu do poszukiwań

Podwodne poszukiwania to unikalne hobby, które daje smak przygód rodem z filmów i gier. Chociaż raczej mało prawdopodobne jest odkrycie utraconych skarbów starożytnych cywilizacji, poszukiwanie skarbów może przynieść wiele satysfakcji, począwszy od znalezienia monet, noży, aż do odkrycia zgubionych telefonów. Istotnym elementem tej przygody jest odpowiedni magnes do poszukiwań.

Jaki uchwyt do poszukiwań wybrać?

Moc Magnesu: Siła magnesu jest jednym z najważniejszych czynników do rozważenia i tutaj grubość magnesu gra rolę, a nie oznaczenie N52 - nie daj się oszukać!. Wybór między modelami, takimi jak UMP 75x25 [M10x3] GW F200 GOLD Lina / N42 - magnes uchwyt do poszukiwań i UMP 94x28 [3xM10] GW F300 GOLD Lina / N38 - magnes uchwyt do poszukiwań , zależy od Twoich potrzeb.

F200 GOLD to magnes o siłę przyciągania do 290 kg. Jest to idealny wybór dla:
Początkujących: F200 GOLD to doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z poszukiwaniami magnesem. Jego siła jest wystarczająca, aby przyciągnąć większość przedmiotów, niezależnie od ich rozmiaru.
Amatorów: Jeśli poszukiwanie magnesem to Twoje hobby, F200 GOLD będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Jest łatwy do przenoszenia i obsługi, a jednocześnie potężny.
Poszukiwaczy na płytkich wodach: Jeśli preferujesz poszukiwania na płytkich wodach, F200 GOLD jest dla Ciebie. Jego siła jest wystarczająca do przyciągania przedmiotów z małej głębokości.

F300 GOLD, z siłą przyciągania do 360 kg, to idealny wybór dla:
Poszukiwaczy w ekstremalnych warunkach: Jeśli planujesz przeprowadzać poszukiwania w trudnych warunkach, F300 GOLD będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Specjalistów: F300 GOLD jest doskonałym narzędziem dla osób specjalizujących się w poszukiwaniach magnesem.
Długotrwałych poszukiwań: Ze względu na trwałość i wytrzymałość, F300 GOLD jest odpowiedni dla tych, którzy planują długotrwałe sesje poszukiwań.

Trwałość i Odporność na Korozję: Magnes do poszukiwań powinien być trwały i odporny na korozję. Zarówno F200 GOLD, jak i F300 GOLD są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które są odporne na rdzę i korozję.
Waga i Rozmiar: Waga i rozmiar magnesu mają wpływ na jego przenośność. F200 GOLD jest mniejszy i lżejszy, co czyni go bardziej przenośnym. F300 GOLD jest cięższy, ale jego dodatkowa waga przekłada się na większą moc.
Zastosowanie: Rodzaj poszukiwań, które planujesz przeprowadzić, również wpłynie na Twój wybór. F200 GOLD jest idealny do płytkich wód i amatorskiego poszukiwania, podczas gdy F300 GOLD jest doskonały do poszukiwań w trudnych warunkach, długotrwałych sesji poszukiwań i zastosowań profesjonalnych.
Cena: Ostatecznie, Twój wybór zależy od Twojego budżetu. F200 GOLD jest tańszy, ale oferuje mniej mocy. F300 GOLD kosztuje więcej, ale oferuje więcej mocy i jest bardziej wszechstronny.
Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze. Zarówno F200 GOLD, jak i F300 GOLD są wyposażone w zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczne i efektywne poszukiwanie.
Recenzje i opinie innych użytkowników: Czytanie recenzji i opinii innych użytkowników to dobry sposób na poznanie doświadczeń innych osób z danym magnesem.
Pamiętaj, że wybór odpowiedniego magnesu to inwestycja w Twoje poszukiwanie. Wybierając odpowiedni magnes, zwiększasz swoje szanse na sukces.

7 zalet uchwytów F200 GOLD i F300 GOLD ze złotym hologramem GOLD

Solidne Uszy: F200 i F300 posiadają trzy mocne, solidne uszy, które umożliwiają wygodne użytkowanie magnetycznego uchwytu. Te uszy sprawdzają się świetnie w różnych warunkach, w tym w korytach rzek, umożliwiając efektywne i łatwe poszukiwania.
Otwór Boczny: Otwór boczny w tych uchwytach pozwala na łatwe odrywanie uchwytu np. śrubokrętem, co zwiększa ich funkcjonalność i wszechstronność. Masz 3 ucha w zestawie lepiej mieć niż nie mieć?
Oryginalny Hologram: Każdy uchwyt F200 i F300 posiada oryginalny złoty hologram GOLD, który potwierdza najwyższą jakość magnesu i gwarantuje jego pewne pochodzenie.
Wodoodporna Obudowa: Obudowa z wytrzymałej stali nierdzewnej A2 doskonale chroni magnesy znajdujące się w środku przed ryzykiem korozji, zapewniając ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.
Mocne Magnesy z Neodymu: F200 i F300 wyposażone są w dwa bardzo mocne magnesy z neodymu, co zwiększa ich efektywność i sprawia, że są niezwykle mocne.
Optymalnie Zaprojektowana Soczewka Magnetyczna: Uchwyty F200 i F300 posiadają optymalnie zaprojektowaną soczewkę magnetyczną o grubości 20 mm, która dwukrotnie zwiększa moc magnesów, co przekłada się na lepsze efekty poszukiwań.
Mocowanie Uchwytu: Uchwyt jest umiejscowiony na obudowie u góry, co skierowuje całą magnetyczną siłę prostopadle do powierzchni. To rozwiązanie zwiększa skuteczność uchwytów nawet dziesięciokrotnie w porównaniu do konkurencyjnych modeli bez tak umieszczonego oczka na środku mowa o uchwytach z uchem bocznym.

Czy masz już idealny uchwyt magnetyczny (magnes) do swoich poszukiwań pod wodą?

Czyż nie jest tak, że ostateczny wybór idealnego uchwytu do poszukiwań pod wodą zależy od specyficznych warunków i potrzeb użytkownika? Bez względu na to, czy planujesz przeprowadzać poszukiwania w ekstremalnych warunkach, czy w spokojniejszym środowisku, wybór odpowiedniego uchwytu magnetycznego może zdecydowanie zwiększyć efektywność i satysfakcję z Twoich poszukiwań.
Podsumowując, uchwyty magnetyczne UMP 75x25 [M10x3] GW F200 GOLD Lina / N42 - magnes uchwyt do poszukiwań i UMP 94x28 [3xM10] GW F300 GOLD Lina / N38 - magnes uchwyt do poszukiwań, ze swoją unikalną kombinacją solidnych uszu, otworów bocznych (3 ucha), oryginalnego hologramu GOLD, wodoodpornej obudowy, mocnych magnesów z neodymu N38 - N42 lub N52, optymalnie zaprojektowanej soczewki magnetycznej i inteligentnego mocowania uchwytu, oferują niezrównane korzyści dla poszukiwaczy. Wybór między tymi dwoma modelami zależy przede wszystkim od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj, że najlepszy uchwyt magnetyczny to taki, który pasuje do Twojego stylu poszukiwań i spełnia wszystkie twoje wymagania. Jeśli masz pytania zadzwoń - tel. +48 22 499 98 98.

Tagi:

#magnes do poszukiwań#magnes dla poszukiwacza#poradnik poszukiwacza#magnes do łowienia

poniedziałek 2023-05-22T18:00:00
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98