e-mail: bok@dhit.pl

magnesy neodymowe

Neodymowe magnesy Nd2Fe14B - oferta naszego sklepu. Zacząłeś szukać neodymowych magnesów? Pełny wykaz towarów na stanie znajdziesz na poniższej liście sprawdź cennik magnesów

magnes do poszukiwań w wodzie F400 GOLD

Gdzie kupić silny magnes neodymowy? Uchwyty magnetyczne w szczelnej i trwałej stalowej obudowie idealnie nadają się do używania w niedogodnych, ciężkich warunkach klimatycznych, w tym również na śniegu i w deszczu zobacz...

magnesy z uchwytem

Uchwyty magnetyczne mogą być używane do usprawniania produkcji, poszukiwań wody lub do odnajdywania skał kosmicznych ze złota. więcej informacji...

Ciesz się wysyłką zamówienia tego samego dnia jeśli zlecenie przyjęte jest przed 14:00 w dni pracujące.

logo Dhit sp. z o.o.
neocube

Skąd wziął się fenomen Neocube?

Niektóre edukacyjne zabawki wymagają skomplikowanych zestawów i zainwestowania w nich dużej ilości pieniędzy, a i tak potrafią nie przypaść najmłodszemu do gustu. Z tego powodu czasami proste rozwiązania są najlepsze. Zamiast dużego prezentu, możesz podarować starszym dzieciom Neocube. Czym jest ten gadżet? Dla kogo się nada i czy jest w pełni bezpieczny?

Na czym polega zabawa Neocube?

Neocube to zestaw zazwyczaj 216 kuleczek tworzących początkowo sześcian. Ich fenomen polega na nietypowej budowie. Wykonane są bowiem z magnesu neodymowego, czyli najsilniejszego rodzaju tego materiału. Zapewnia ono silne przyciąganie kuleczek, pozwalając na układanie z nich najróżniejszych wzorów. Elementy dwu- i trójwymiarowe to tylko niektóre propozycje wykorzystania tego typu zabawki. Pozwalają one na rozwój kreatywności, a także ćwiczenia motoryczne palców.

Dla kogo nadadzą się zestawy Neocube?

Ze względu na dużą łatwość rozłączenia kuleczek i w efekcie stworzenia wielu drobnych elementów, Neocube nie nadają się dla dzieci poniżej 6. roku życia. Powyżej tego wieku świetnie nadadzą się do wielogodzinnej zabawy, najlepiej pod nadzorem rodziców. Często bywa też, że sami dorośli wciągają się w aktywność tak samo mocno jak pociechy. Z tego powodu Neocube może służyć za świetną rozrywkę dla całej rodziny, zwłaszcza że niektóre figury są niezwykle trudne do ułożenia.

Na jakiej zasadzie działają magnesy Neocube?

Neocube, jak wspominaliśmy, składa się z wielu małych magnesów neodymowych. Tworzy się je ze stopu neodymu, żelaza i boru, co czyni je niezwykle odpornymi na zniszczenia. Jedyny wróg tego połączenia to korozja, lecz by się przed nią chronić, magnesy pokrywa się specjalnymi stopami. Dodatkowo niektóre modele maluje się na różne kolory, dzięki czemu stają się one jeszcze bardziej atrakcyjne dla dzieci.
Neocube to świetny sposób na naukę geometrii, elementów fizyki oraz przede wszystkim ćwiczenie kreatywnego myślenia i wyobraźni. Ta świetna zabawa potrafi wiele nauczyć oraz połączyć niezależnie od wieku.

Tagi:

#magnes#zabawki magnetyczne#neocube

poniedziałek, 18:00 02.05.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98