e-mail: bok@dhit.pl

magnesy neodymowe

Neodymowe magnesy Nd2Fe14B - nasza oferta. Neodymowe magnesy aktualnie znajdujące się w naszym magazynie znajdziesz na spisie poniżej sprawdź cennik magnesów

magnesy do łowienia F300 GOLD

Gdzie zakupić silny magnes? Uchwyty z magnesów w trwałej i szczelnej obudowie ze stali nadają się wyśmienicie do pracy w niesprzyjających pogodowych warunkach, na przykład na śniegu i w deszczu zobacz...

uchwyty magnetyczne

Uchwyty magnetyczne mogą być wykorzystywane do usprawnienia produkcji, eksploracji dna morza lub do znajdowania meteorów z kruszcu. więcej informacji...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów tego samego dnia jeżeli zlecenie złożone jest do 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.

Jakie NeoCube kupić?

Do czego używamy NeoCube? Pamiętasz?!

Kulki NeoCube to zabawka magnetyczna - NIE WOLNO - jej zbliżać do urządzeń magnetycznych oraz, ponieważ może spowodować ich trwałe uszkodzenie. Pamiętaj również, że magnesy neodymowe nie mogą być poddane temperaturze wyższej niż 80°Celsjusza, ponieważ utracą swoje właściwości magnetyczne! Dodatkowo pamiętać należy by nie dawać kulek magnetycznych dzieciom - mogą zjeść!

Neocube to zabawka składająca się z kulek magnetycznych, które można łączyć ze sobą według różnych wzorów i kształtów. Neocube jest popularnym gadżetem dla osób lubiących ręczne zajęcia i twórcze myślenie. Może być używany jako zabawka lub narzędzie do nauki i ćwiczeń umysłu. Kuleczki magnetyczne mogą być łączone ze sobą za pomocą siły magnetycznej, co pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów i wzorów. Neocube jest dostępny w różnych rozmiarach i może być używany przez osoby w każdym wieku.

Każdy zestaw w pudełku zawiera aż 216 kulek magnetycznych, pakowanych w postaci sześcianu o boku długości 6 kulek, stworzonych z magnesu neodymowego, czyli najsilniejszego magnesu dostępnego obecnie na rynku magnesów. Oznacza to, że ich namagnesowanie jest bardzo silne, więc kulki łączą się ze sobą bardzo mocno i stabilnie. Daje to możliwość świetnej zabawy i budowania przeróżnych kształtów! Nasze kulki magnetyczne NeoCube zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego z nami masz pewność, że otrzymasz produkt wyłącznie najwyższej jakości, który oferuje maksimum zabawy i satysfakcji! Podstawowy zestaw to jednak dopiero początek zabawy! Możliwości budowania z kulek NeoCube są nieograniczone!

Jeżeli potrzebujesz większego zestawu, możesz zbudować go z dowolnej ilości kulek dostępnych w naszym sklepie internetowym. Tak naprawdę ogranicza Cię wyłącznie Twoja własna wyobraźnia! Nie musisz się niczym ograniczać, a wiedz, że NeoCube to zabawka, która nie tylko nie znudzi Ci się w ogóle, ale również będziesz mógł tworzyć dowolne kombinacje, kiedy tylko najdzie Cię ochota, ponieważ rozmiar tej poręcznej łamigłówki pozwala Ci na schowanie jej do plecaka, torby a nawet do kieszeni by zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.
Kulki NeoCube to nie tylko idealna zabawka dla dzieci i dorosłych, ale również wspaniałe rozwiązanie na codzienny stres! Gdy tylko jesteś zdenerwowany, stresujesz się i potrzebujesz chwili wytchnienia, po prostu weź do ręki kulki magnetyczne i zacznij zabawę! Możesz je układać albo zwyczajnie obracać je w dłoniach. Łamigłówka NeoCube wpłynie pozytywnie na Twoje przestrzenne i logiczne myślenie. Wzbogaci Twoją pamięć i kreatywność oraz pozytywnie wpłynie na koordynację dłoni. Ponadto łamigłówka wpływa pozytywnie na obie półkule mózgowe, dzięki konieczności wyzwalania bogatych pokładów kreatywności oraz umiejętności konstrukcyjnych.
Neocube jest bezpieczny, jeśli jest używany zgodnie z instrukcją i ostrożnością. Należy pamiętać, że jest to zabawka magnetyczna i nie należy jej używać w pobliżu urządzeń elektronicznych ani u osób z metalowymi przedmiotami w ciele, takimi jak implanty chirurgiczne lub wszczepy. Należy również unikać połykania kul magnetycznych, ponieważ mogą one spowodować obrażenia wewnętrzne.
NeoCube to jedna z najprostszych, a zarazem najbardziej wciągających zabawek stworzonych na bazie magnesów neodymowych, mająca dosłownie miliony kombinacji i zastosowań. Genialna w swojej prostocie i możliwości kształtowania dowolnych figur i kombinacji bez względu na ilość posiadanego czasu i wiek. Tak! Zabawka NeoCube jest to idealna zabawka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych! Obecnie istnieje tak wiele wzorów kulek magnetycznych, zarówno srebrnych, kolorowych, a nawet fluorescencyjnych, że wybór idealnego zestawu dla siebie, jest przyjemnością samą w sobie. Kulki magnetyczne pozwalają na układanie różnego rodzaju kształtów w 2 i 3 wymiarach. Dzięki temu nie musisz się w żaden sposób ograniczać!

Oto najbardziej znany kanał na YT o magnesach i NeoCube zobacz i Ty...

logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98