tel: +48 888 99 98 98

magnesy neodymowe

Neodymowe magnesy co to? Neodymowe magnesy aktualnie dostępne w naszym magazynie można znaleźć na poniższej liście sprawdź cennik magnesów

magnesy do poszukiwań F300 GOLD

Gdzie zakupić silny neodymowy magnes? Uchwyty magnetyczne w solidnej i szczelnej stalowej obudowie doskonale się nadają do użytkowania w zmiennych i niedogodnych warunkach klimatycznych, między innymi na śniegu i w deszczu więcej informacji...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawnienia produkcji, odkrywania wody lub do poszukiwania skał kosmicznych z kruszcu. czytaj...

Gwarantujemy wysyłkę zamówienia w dzień zlecenia jeżeli zlecenie przyjęte jest do godziny 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.

Jakie NeoCube kupić?

Co to jest NeoCube? Pamiętasz?!

Kulki NeoCube to zabawka magnetyczna - NIE WOLNO - jej zbliżać do urządzeń magnetycznych oraz, ponieważ może spowodować ich trwałe uszkodzenie. Pamiętaj również, że magnesy neodymowe nie mogą być poddane temperaturze wyższej niż 80°Celsjusza, ponieważ utracą swoje właściwości magnetyczne! Dodatkowo pamiętać należy by nie dawać kulek magnetycznych dzieciom - mogą zjeść!

Neocube to zabawka składająca się z kulek magnetycznych, które można łączyć ze sobą według różnych wzorów i kształtów. Neocube jest popularnym gadżetem dla osób lubiących ręczne zajęcia i twórcze myślenie. Może być używany jako zabawka lub narzędzie do nauki i ćwiczeń umysłu. Kuleczki magnetyczne mogą być łączone ze sobą za pomocą siły magnetycznej, co pozwala na tworzenie różnorodnych kształtów i wzorów. Neocube jest dostępny w różnych rozmiarach i może być używany przez osoby w każdym wieku.

Kulki NeoCube to nie tylko idealna zabawka dla dzieci i dorosłych, ale również wspaniałe rozwiązanie na codzienny stres! Gdy tylko jesteś zdenerwowany, stresujesz się i potrzebujesz chwili wytchnienia, po prostu weź do ręki kulki magnetyczne i zacznij zabawę! Możesz je układać albo zwyczajnie obracać je w dłoniach. Łamigłówka NeoCube wpłynie pozytywnie na Twoje przestrzenne i logiczne myślenie. Wzbogaci Twoją pamięć i kreatywność oraz pozytywnie wpłynie na koordynację dłoni. Ponadto łamigłówka wpływa pozytywnie na obie półkule mózgowe, dzięki konieczności wyzwalania bogatych pokładów kreatywności oraz umiejętności konstrukcyjnych.
NeoCube to jedna z najprostszych, a zarazem najbardziej wciągających zabawek stworzonych na bazie magnesów neodymowych, mająca dosłownie miliony kombinacji i zastosowań. Genialna w swojej prostocie i możliwości kształtowania dowolnych figur i kombinacji bez względu na ilość posiadanego czasu i wiek. Tak! Zabawka NeoCube jest to idealna zabawka nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych! Obecnie istnieje tak wiele wzorów kulek magnetycznych, zarówno srebrnych, kolorowych, a nawet fluorescencyjnych, że wybór idealnego zestawu dla siebie, jest przyjemnością samą w sobie. Kulki magnetyczne pozwalają na układanie różnego rodzaju kształtów w 2 i 3 wymiarach. Dzięki temu nie musisz się w żaden sposób ograniczać!
Każdy zestaw w pudełku zawiera aż 216 kulek magnetycznych, pakowanych w postaci sześcianu o boku długości 6 kulek, stworzonych z magnesu neodymowego, czyli najsilniejszego magnesu dostępnego obecnie na rynku magnesów. Oznacza to, że ich namagnesowanie jest bardzo silne, więc kulki łączą się ze sobą bardzo mocno i stabilnie. Daje to możliwość świetnej zabawy i budowania przeróżnych kształtów! Nasze kulki magnetyczne NeoCube zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego z nami masz pewność, że otrzymasz produkt wyłącznie najwyższej jakości, który oferuje maksimum zabawy i satysfakcji! Podstawowy zestaw to jednak dopiero początek zabawy! Możliwości budowania z kulek NeoCube są nieograniczone!

Jeżeli potrzebujesz większego zestawu, możesz zbudować go z dowolnej ilości kulek dostępnych w naszym sklepie internetowym. Tak naprawdę ogranicza Cię wyłącznie Twoja własna wyobraźnia! Nie musisz się niczym ograniczać, a wiedz, że NeoCube to zabawka, która nie tylko nie znudzi Ci się w ogóle, ale również będziesz mógł tworzyć dowolne kombinacje, kiedy tylko najdzie Cię ochota, ponieważ rozmiar tej poręcznej łamigłówki pozwala Ci na schowanie jej do plecaka, torby a nawet do kieszeni by zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.
Neocube jest bezpieczny, jeśli jest używany zgodnie z instrukcją i ostrożnością. Należy pamiętać, że jest to zabawka magnetyczna i nie należy jej używać w pobliżu urządzeń elektronicznych ani u osób z metalowymi przedmiotami w ciele, takimi jak implanty chirurgiczne lub wszczepy. Należy również unikać połykania kul magnetycznych, ponieważ mogą one spowodować obrażenia wewnętrzne.

Oto najbardziej znany kanał na YT o magnesach i NeoCube zobacz i Ty...

logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98