tel: +48 22 499 98 98

magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Wszystkie neodymowe magnesy, które mamy w naszym magazynie, można znaleźć na wykazie poniżej zobacz cennik magnesów

magnesy do łowienia F300 GOLD

Gdzie zakupić mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesami w trwałej i szczelnej obudowie ze stali doskonale się nadają do stosowania w trudnych, wymagających warunkach klimatycznych, między innymi na śniegu i w deszczu sprawdź...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, eksploracji wody lub do znajdowania meteorów ze złota. więcej informacji...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeśli zamówienie przyjęte jest do godziny 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
Turbomag XT-4

Czym jest magnetyzer do wody?

Magnetyzer to specjalna nakładka do założenia bezpośrednio na rurę. Wykorzystuje on działanie pola magnetycznego, by zahamować wytwarzanie węglanu wapnia, czyli związku odpowiedzialnego za powstawanie kamienia. Urządzenie zmienia bowiem strukturę węglanu poprzez wytrącanie się jego małych kryształków. Dzięki temu drobinki nie osadzają się już na rurach, co przekłada się na stan urządzeń.
Magnetyzer nadaje się do stosowania nie tylko na nowych rurach. Z powodzeniem zadziała także na starej instalacji. Plusem takiego rozwiązania będzie też usunięcie zalegającego już od jakiegoś czasu osadu. Przyda się zatem do oczyszczania zanieczyszczonej instalacji, poprawiając jej stan.

Czy stosowanie magnetyzera jest bezpieczne dla zdrowia?

Jak zostało już wspomniane, magnetyzer używa pola magnetycznego, co może budzić wątpliwości. Nie ma jednak żadnego powodu do strachu. Woda nie zostaje w żaden sposób szkodliwie napromieniowana, ponieważ zjawisko to nie niesie żadnych szkodliwych skutków. Zmianie nie ulega też smak wody – dlatego może nadal być używana do picia – a jedyne, co się poprawia, to jej miękkość.

Jak stosowanie magnetyzera przekłada się na stan urządzeń?

Nie w każdej instalacji magnetyzer będzie działał równie dobrze. Na jego skuteczność wpływają między innymi ilość siarczanów oraz chlorków w wodzie, jony żelaza, niekorzystne pH oraz napowietrzenie wody. Mimo to nawet mniejsza ilość kamieni korzystnie wpływa na urządzenia gospodarstwa domowego. Magnetyzery poprawiają stan rur i pozwalają ograniczyć koszty przeznaczone na naprawę kotłów.Zbyt twarda woda potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Oszczędzisz sobie wielu zmartwień wybierając dobry magnetyzer do wody, który znacząco zmniejszy ilość kamienia w wodzie.

Tagi:

#magnetyzer wody#magnetyzery#turbomag

wtorek, 18:00 02.08.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98