magnesy neodymowe

Magnesy z neodymu Nd2Fe14B - oferta naszego sklepu. Wszystkie oferowane przez nas magnesy z neodymu można znaleźć na poniższej liście zobacz cennik magnesów

magnes dla poszukiwaczy F200 GOLD z mocnym udźwigiem

Gdzie zakupić bardzo mocny neodymowy magnes? Uchwyty z magnesów w trwałej i szczelnej obudowie idealnie nadają się do użytkowania w niesprzyjających warunkach klimatycznych, w tym również w czasie opadów śniegu i deszczu zobacz...

uchwyty magnetyczne

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, odkrywania podwodnych terenów lub do poszukiwania skał kosmicznych z kruszcu. Mocowania to śruba 3x [M10] duży udźwig czytaj więcej nt....

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeżeli zlecenie złożone jest do 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
wieszaki magnetyczne

Czy tradycyjne rozwiązanie zawsze jest najlepsze?

Przyklejane wieszaki można kupić w każdym sklepie budowlanym za kilka złotych. Wykonane z plastiku, bardzo często wytrzymują kilka tygodni, po czym odklejają się od danej powierzchni. Uchwyty przytwierdzane na stałe są zdecydowanie trwalsze, ale za to wymagają ingerencji w strukturę ściany, na co nie zawsze można sobie pozwolić. Idealnym rozwiązaniem łączącym największe zalety obu tych rozwiązań są wieszaki na magnes.

Gdzie sprawdzą się magnetyczne wieszaki?

Wieszak z magnesem to najlepsze rozwiązanie do metalowych powierzchni, takich jak lodówki, listwy oraz belki. Przydają się szczególnie wtedy, gdy nie jest możliwa trwała ingerencja, a wszelkie kleje niosą zagrożenie dla danej powierzchni. Zawieszki magnetyczne sprawdzają się też świetnie jako rozwiązanie tymczasowe, kiedy potrzebujesz tylko chwilowego rozwiązania tego typu, albo gdy chcesz sprawdzić, czy na pewno będzie dobre.

Czy magnetyczny wieszak wytrzyma obciążenie?

Mimo że większość zawieszek nie będzie aż tak trwała jak modele do wywiercenia, to jednak utrzymają one dość duży ciężar i na pewno będą wystarczające w wielu domach. Cechują się także znacznie większą trwałością niż przyklejane modele, ponieważ, w przeciwieństwie do kleju, działanie magnesu nie ulega osłabieniu.

Odporność na wilgoć oraz zanieczyszczenia

Aby zamontować wieszak z warstwą taśmy samoprzylepnej, trzeba najpierw odpowiednio oczyścić daną powierzchnię. Oprócz tego zawieszki nie najlepiej znoszą wilgoć, więc powinno się ich unikać w kuchniach czy łazienkach. Tego typu niedogodności nie stanowią problemu dla wieszaków magnetycznych, które potrzebują jedynie metalowego fragmentu, gdzie można je przyczepić.
Zawieszki na magnes to świetne rozwiązanie tymczasowe lub na stałe. Pozwalają na zawieszenie danej rzeczy bez obaw, że spadnie ona w najmniej odpowiednim momencie.

Tagi:

#magnes do ściany#wieszak na magnesie#wieszak na magnes#magnes jako wieszak

sobota 2022-07-02T18:00:00
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98