e-mail: bok@dhit.pl

magnesy neodymowe

Co to są magnesy neodymowe? Wszystkie magnesy z neodymu, które są dostępne w naszym magazynie, można znaleźć na wykazie poniżej sprawdź cennik magnesów

magnes do łowienia F300 GOLD

Gdzie kupić silny magnes? Uchwyty z magnesami w solidnej i szczelnej obudowie idealnie nadają się do pracy w niedogodnych, ciężkich warunkach klimatycznych, na przykład w czasie opadów śniegu i deszczu więcej...

uchwyty magnetyczne

Uchwyty magnetyczne mogą być wykorzystywane do usprawniania procesów produkcyjnych, odkrywania dna morza lub do znajdowania meteorytów ze złota. sprawdź...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów tego samego dnia jeżeli zamówienie złożone jest do 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
wieszaki magnetyczne

Czy tradycyjne rozwiązanie zawsze jest najlepsze?

Przyklejane wieszaki można kupić w każdym sklepie budowlanym za kilka złotych. Wykonane z plastiku, bardzo często wytrzymują kilka tygodni, po czym odklejają się od danej powierzchni. Uchwyty przytwierdzane na stałe są zdecydowanie trwalsze, ale za to wymagają ingerencji w strukturę ściany, na co nie zawsze można sobie pozwolić. Idealnym rozwiązaniem łączącym największe zalety obu tych rozwiązań są wieszaki na magnes.

Gdzie sprawdzą się magnetyczne wieszaki?

Wieszak z magnesem to najlepsze rozwiązanie do metalowych powierzchni, takich jak lodówki, listwy oraz belki. Przydają się szczególnie wtedy, gdy nie jest możliwa trwała ingerencja, a wszelkie kleje niosą zagrożenie dla danej powierzchni. Zawieszki magnetyczne sprawdzają się też świetnie jako rozwiązanie tymczasowe, kiedy potrzebujesz tylko chwilowego rozwiązania tego typu, albo gdy chcesz sprawdzić, czy na pewno będzie dobre.

Czy magnetyczny wieszak wytrzyma obciążenie?

Mimo że większość zawieszek nie będzie aż tak trwała jak modele do wywiercenia, to jednak utrzymają one dość duży ciężar i na pewno będą wystarczające w wielu domach. Cechują się także znacznie większą trwałością niż przyklejane modele, ponieważ, w przeciwieństwie do kleju, działanie magnesu nie ulega osłabieniu.

Odporność na wilgoć oraz zanieczyszczenia

Aby zamontować wieszak z warstwą taśmy samoprzylepnej, trzeba najpierw odpowiednio oczyścić daną powierzchnię. Oprócz tego zawieszki nie najlepiej znoszą wilgoć, więc powinno się ich unikać w kuchniach czy łazienkach. Tego typu niedogodności nie stanowią problemu dla wieszaków magnetycznych, które potrzebują jedynie metalowego fragmentu, gdzie można je przyczepić.
Zawieszki na magnes to świetne rozwiązanie tymczasowe lub na stałe. Pozwalają na zawieszenie danej rzeczy bez obaw, że spadnie ona w najmniej odpowiednim momencie.

Tagi:

#magnes do ściany#wieszak na magnesie#wieszak na magnes#magnes jako wieszak

sobota, 18:00 02.07.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98