loading...
0 shopping_cart

Nasza propozycja - zabawki magnetyczne ceny.

Nasze mocne magnesy neodymowe są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, ale także w zabawkach dla dzieci. Pośród zabawek, które oferujemy, dużą popularnością cały czas się cieszą kreatywne zabawki magnetyczne. Magnetyczne klocki XMAG2 stymulują logiczne i twórcze myślenie a także kreatywność i wyobraźnię u młodszych i starszych użytkowników. Magnetyczne klocki XMAG2 to bardzo prosta konstrukcja - mają w sobie niewielkiej pałeczki z dwoma neodymowymi magnesami na każdym z końców oraz kuleczki ze stali. Przez zastosowanie bardzo mocnych magnesów neodymowych, prezentowane klocki magnetyczne dają możliwość konstruowania niesamowitych przestrzennych budowli o możliwościach ograniczonych wyobraźnią.

Nasza oferta to również cieszące się dużą popularnością magnetyczne kulki NeoCube, które są znane w wielu krajach jako NeoBall, w formie sześcianu składającego się z 216 kulek pokrytych ochronną powłoką - z niklu lub jakąś inną, w różnorodnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza firmowa strona https://dhit.pl nie obsługuje Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube