loading...
0 shopping_cart

Nasza oferta - zabawki na magnes cennik.

Magnesy neodymowe mają wiele przydatnych zastosowań. Mogą one posłużyć także do zabawy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przykładowo oferowane przez nas zabawki magnetyczne z serii XMAG2, świetnie rozwijające twórcze umiejętności, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u dorosłych i dzieci w każdym wieku. Użyte w oferowanych przez nas inteligentnych zabawkach niezwykle mocne neodymowe magnesy, pozwalają na budowanie ciekawych przestrzennych obiektów. Ogromną zaletą naszej zabawki, jest jej bardzo prosta forma. Jest ona złożona z kulki i pałeczki z dwoma magnesami neodymowymi.

W naszej ofercie posiadamy także niezwykle popularne i lubiane w większości krajów magnetyczne kulki NeoCube mające postać sześcianu złożonego z 216 kuleczek powleczonych warstwą metalu albo inną powłoką ochronną w wielu różnych kolorach.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz firmowy serwis https://dhit.pl nie wspiera już Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube