loading...
0 shopping_cart

Atrakcyjna oferta na mocne uchwyty magnetyczne aktualne ceny.

Magnetyczne uchwyty są specyficzną, nietypową odmianą neodymowego magnesu, który do swojej pracy używa silne pole magnetyczne o ustalonym kierunku działania i odpowiedniej wartości siły magnetycznej. Magnetyczne uchwyty, przez użycie soczewek zamontowanych w obudowie, znacznie zwiększają swoją moc - niekiedy nawet kilkukrotnie. Tego typu uchwyty przeznaczone są do bezpośredniego przyciągania, przytrzymywania i transportowania przeróżnych przedmiotów ze stali bez względu na wielkość.

Do czego mogą służyć uchwyty z magnesami?
Na przykład opisywane uchwyty z magnesów wykorzystuje się do zautomatyzowania różnego rodzaju procesów produkcyjnych. Jeśli uchwyt ma pracować w temperaturze do około 450 o C, znacznie lepiej będzie zastosować uchwyty zawierające magnesy Alnico. Typowy magnes z neodymu N38 może wytrzymać temperaturę do 80 stopni Celcjusza - maksymalnie do 220 stopni Celcjusza. Dzięki zastosowaniu najróżniejszych otworów czy obudów, a w nich wewnętrznych i zewnętrznych gwintów, magnetyczne uchwyty znalazły swoje zastosowanie też jako przyrządy do poszukiwań podwodnych terenów.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz firmowy serwis https://dhit.pl już nie obsługuje IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube