loading...
0 shopping_cart

Uchwyty magnetyczne z mocnymi magnesami neodymowymi aktualne ceny.

Uchwyty magnetyczne są nietypową, specyficzną odmianą magnesu neodymowego, który do swojego działania wykorzystuje magnetyczne pole o ustalonym kierunku działania oraz odpowiedniej wartości siły magnetycznej. Uchwyty z magnesów, przez wykorzystanie specjalnych soczewek w obudowie uchwytu, znacząco zwiększają swoją moc - nawet sześciokrotnie. Takie uchwyty wykorzystuje się do sprawnego chwytania, przyciągania oraz transportu rozmaitych elementów bez względu na wielkość.

Do czego mogą służyć uchwyty magnetyczne?
W pierwszej kolejność takie uchwyty z magnesów stosuje się do poprawy różnego rodzaju produkcyjnych procesów. W przypadku pracy uchwytu do 450 o C, lepiej będzie użyć uchwyty magnetyczne mające magnesy Alnico. Standardowy neodymowy magnes N38 wytrzymuje zakres temperatur do 80oC - maksimum do 220 oC. Dzięki użyciu najróżniejszych otworów, obudów, a w nich wewnętrznych i zewnętrznych gwintów, uchwyty magnetyczne znajdują szerokie zastosowanie także jako urządzenia do poszukiwań podwodnych terenów.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza firmowa strona https://dhit.pl już nie obsługuje Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube