magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Magnesy z neodymu dostępne aktualnie na stanie magazynowym można znaleźć na poniższym spisie poznaj ofertę magnesów

magnesy do poszukiwań w wodzie F400 POWER z silnym udźwigiem

Gdzie zakupić bardzo mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesów w szczelnej i trwałej obudowie ze stali idealnie nadają się do pracy w trudnych, wymagających warunkach pogodowych, między innymi w czasie opadów śniegu i deszczu więcej informacji...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być wykorzystywane do usprawnienia produkcji, eksploracji wody lub do poszukiwania meteorytów z kruszcu. Mocowania to śruba 3x [M10] duża moc czytaj...

Gwarantujemy wysyłkę zamówienia magnesów tego samego dnia jeżeli zlecenie złożone jest do godziny 14:00 w dni pracujące.

logo Dhit sp. z o.o.

Najciekawsze informacje

Blog branży magnetycznej

Technologie wiążące się z magnesami rozwijają się w szybkim tempie, inżynierowie cały czas pracują nad ich udoskonalaniem i zwiększaniem możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie wykorzystanie silnych neodymowych magnesów, chętnie po nie sięgają coraz to nowe gałęzie przemysłu. W naszym dziale prezentującym aktualności ze świata magnesów można przeczytać o wszystkich nowościach oraz ciekawostkach które się z tą branżą wiążą.
Staramy się prezentować między innymi najnowsze osiągnięcia inżynierów oraz efekty ich wieloletnich eksperymentów, ale też dostarczać nowych pomysłów na zastosowanie niesamowitych możliwości tych produktów. Najnowsze trendy, technologiczne rozwiązania, ale też niebezpieczeństwa związane chociażby podwyżkami cen surowców - to wszystko jest do znalezienia w naszych aktualnościach.

zastosowania magnesów

Magnesy w pracach remontowych i wykończeniowych.

Przygotowania do każdego remontu czy wykończenia wnętrza warto rozpocząć od skompletowania niezbędnych narzędzi czy akcesoriów. A w części, jak się okazuje, można znaleźć różnego rodzaju magnesy.

środa 2020-09-02T18:00:00

Tag: #magnesy remontowe #magnesy #magnesy budowlane #folia magnetyczna

zastosowania magnesów

Magnesy w grach i zabawkach - klocki XMAG²

Zabawki magnetyczne to hit ostatnich lat. Nie tylko przyciągają uwagę dzieci, ale też i dorosłych, którzy wspólnie ze swoimi pociechami potrafią spędzić wiele godzin na fantastycznej zabawie.

wtorek 2020-06-02T18:00:00

Tag: #klocki magnetyczne #magnesy #neocube
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98