tel: +48 22 499 98 98

magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Wszystkie neodymowe magnesy, które mamy w naszym magazynie, można znaleźć na wykazie poniżej zobacz cennik magnesów

magnesy do łowienia F300 GOLD

Gdzie zakupić mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesami w trwałej i szczelnej obudowie ze stali doskonale się nadają do stosowania w trudnych, wymagających warunkach klimatycznych, między innymi na śniegu i w deszczu sprawdź...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, eksploracji wody lub do znajdowania meteorów ze złota. więcej informacji...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeśli zamówienie przyjęte jest do godziny 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
ułatwienia magnetyczne

Ułatw sobie życie dzięki magnesom

Pewnie wiesz, że magnesów można użyć do zbierania spinaczy lub szpilek, ale czy znasz sposób na otwarcie dzięki nim samochodu? A co z chwilowymi ozdobami, które nie mają zostać na stałe? Albo niedomykającymi się drzwiami? W tym tekście przedstawiamy najlepsze nietypowe sposoby na ułatwienie codziennych czynności dzięki magnesom.

Zamarzający zamek to już nie problem!

Mimo że wiele samochodów posiada już system niewymagający do otwierania kluczyka, to niektóre modele nadal go potrzebują. Zimowe poranki to szczególnie trudny czas dla ich właścicieli, ponieważ przymarznięty zamek potrafi nie odpuścić bez odpowiedniego środka. Czy aby na pewno? Jeśli nie chcesz spotkać się z przykrą niespodzianką, wieczorem przed planowanym nocnym przymrozkiem zainstaluj płaski magnes nad zamknięciem – mróz nie dotrze wtedy do mechanizmu.

Odmień tymczasowo wizerunek starego elementu

Chcesz zmienić coś w wystroju pokoju, ale nie możesz zmieniać nic na stałe, bo na przykład wynajmujesz mieszkanie? Kup małe magnesy i zaszalej z ozdobami! Z bibuły lub bawełny łatwo wykonasz małe kwiatki lub inne drobne elementy, do których możesz przymocować magnes. Wystarczy wówczas dopasować kolejny fragment z drugiej strony ozdabianego mebla i gotowe!

Prosty sposób na zawsze domykające się drzwi

Drzwi, które czy to na skutek przeciągu, czy błędu konstrukcyjnego nie domykają się do końca, mogą być prawdziwym utrapieniem. Zamiast każdej nocy przystawiać do nich stołek albo stolik, kup dwa magnesy. Jeden z nich umieść na skrzydle, a drugi na framudze, pamiętając o tym, by były na tej samej wysokości. Jeżeli jeden z elementów jest zaś metalowy, wystarczy ci tylko jeden magnes.

Nowe życie starych puszek

Nie każde opakowanie po warzywach albo herbacie nadaje się do wyeksponowania, ale niektóre z nich to prawdziwe małe dzieła sztuki. Zamiast je wyrzucać, warto trzymać w nich ołówki albo drobne karteczki do wiadomości dla domowników. Aby zawsze były pod ręką, przyklej do nich z jednej strony magnes. W ten sposób możesz przyczepić swój nowy organizer do drzwi lodówki. Mogą one też stanowić świetną ozdobę, a nawet doniczkę do kwiatów!

Magnesy to jedne z najbardziej wszechstronnych elementów w każdym gospodarstwie domowym. Warto mieć kilka z nich pod ręką, by w każdym momencie użyć ich do czegoś innego.

Tagi:

#pomocne magnesy#zastosowania magnesów#magnesy ułatwią

niedziela, 18:00 02.10.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98