tel: +48 888 99 98 98

magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Wszystkie neodymowe magnesy, które mamy w naszym magazynie, można znaleźć na wykazie poniżej zobacz cennik magnesów

magnesy do łowienia F300 GOLD

Gdzie zakupić mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesami w trwałej i szczelnej obudowie ze stali doskonale się nadają do stosowania w trudnych, wymagających warunkach klimatycznych, między innymi na śniegu i w deszczu sprawdź...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, eksploracji wody lub do znajdowania meteorów ze złota. więcej informacji...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeśli zamówienie przyjęte jest do godziny 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
uchwyt do łowienia w wodzie

Wyjątkowe hobby – podwodne poszukiwania z wykorzystaniem magnesu

Szukanie skarbów to zajęcie pozwalające na wniesienie do życia powiewu przygody rodem z gier i filmów. Co prawda raczej nikomu nie udaje się znaleźć zaginionych skarbów starożytnych cywilizacji, jednak monety, noże, a nawet telefony potrafią być znaleziskami wartymi zachodu. Jak zacząć podwodne poszukiwania? Czy potrzeba do niego specjalnego sprzętu?

Gdzie najlepiej zacząć przygodę z poszukiwaniami?

Amatorzy poszukiwań najczęściej decydują się na sprawdzanie dna rzek. Nie każdy ma bowiem dostęp do morza, a w przypadku jezior ciężko znaleźć interesujące przedmioty. W rzekach woda nie jest stała, a zatem istnieje duże prawdopodobieństwo, że nawet podczas codziennych wizyt w tym samym miejscu natrafi się na ciekawe przedmioty. Najlepiej udawać się na miejsca z dużym ruchem – na wszelkiego rodzaju mosty lub przeprawy. Im więcej ludzi przechodzi obok, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś coś zgubi.

W jaki sposób można szukać podwodnych znalezisk?

Niektóre osoby decydują się na nurkowanie w akwenach i takie wyszukiwanie skarbu. Potrzeba do tego jednak drogiego sprzętu oraz odbytego kursu na płetwonurka. Dodatkowo rzeki najczęściej są brudne, a prąd silny, więc to niebezpieczne i niezbyt atrakcyjne hobby. Inaczej sprawa ma się z poszukiwaniami z wykorzystaniem specjalnych magnesów. Opuszcza się je do wody, a następnie opuszczając w różnych miejscach, przeczesuje się dno w poszukiwaniu skarbów.

Co potrzeba do poszukiwań za pomocą magnesów?

Do poszukiwań zazwyczaj używa się silnych i odpornych na korozję magnesów neodymowych. Specjalne modele wyposaża się w uchwyt do przywiązania liny, za pomocą której można manewrować magnesem. Ostatni element niezbędnego wyposażenia to rękawiczki ochronne ze wzmocnionymi palcami. Ochronią one przez otarciami. Możesz zabrać ze sobą również wiadro albo torbę na zebrane znaleziska, a także nożyk do przecinania sieci lub worków.

Poszukiwania za pomocą magnesu to wciągające i ekscytujące hobby. Z właściwym sprzętem oraz jeśli znajdziesz odpowiednie miejsce do poszukiwań, możesz trafić na prawdziwe skarby!

Tagi:

#poszukiwanie skarbów#hobby#magnesy

środa, 18:26 02.03.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98