e-mail: bok@dhit.pl

magnesy neodymowe

Neodymowe magnesy Nd2Fe14B - oferta naszego sklepu. Zacząłeś szukać neodymowych magnesów? Pełny wykaz towarów na stanie znajdziesz na poniższej liście sprawdź cennik magnesów

magnes do poszukiwań w wodzie F400 GOLD

Gdzie kupić silny magnes neodymowy? Uchwyty magnetyczne w szczelnej i trwałej stalowej obudowie idealnie nadają się do używania w niedogodnych, ciężkich warunkach klimatycznych, w tym również na śniegu i w deszczu zobacz...

magnesy z uchwytem

Uchwyty magnetyczne mogą być używane do usprawniania produkcji, poszukiwań wody lub do odnajdywania skał kosmicznych ze złota. więcej informacji...

Ciesz się wysyłką zamówienia tego samego dnia jeśli zlecenie przyjęte jest przed 14:00 w dni pracujące.

logo Dhit sp. z o.o.
listwa magnetyczna

Dlaczego warto trzymać noże na magnetycznej listwie?

Nie da się zaprzeczyć, że istnieje wiele sposobów na przechowywanie noży i każdy sprawdza się inaczej w różnych miejscach. Wielu topowych szefów kuchni oraz profesjonalnych kucharzy trzyma swój zestaw na specjalnej namagnesowanej listwie. Czy tego typu sposób nie tępi noża? Czy warto w niego zainwestować?

Nie musisz obawiać się o stępienie się noża

Wiele osób nie przejmuje się tym, gdzie układa sztućce, a potem dziwi się, że tak szybko się tępią. W przypadku widelców lub noży do spożywania posiłków nie jest to zazwyczaj aż tak istotne, jednak narzędzia służące przygotowywaniu jedzenia powinny być zawsze gotowe do pracy – nie przyrządzisz idealnej potrawy za pomocą tępego noża. Przechowywanie go w szufladzie naraża ostrze na kontakt z innymi elementami, co zmniejsza jego ostrość. Warto zatem zainwestować w magnetyczną listwę, dzięki której kontakt sztućca z innymi elementami nie będzie Twoim problemem.

Twój zestaw zawsze pod ręką

W kuchni nieraz trzeba coś szybko przekroić albo poszatkować. Nic nie irytuje wówczas bardziej niż brak odpowiednich narzędzi. Posegregowanie noży na listwie pozwala szybko złapać potrzebny model. Ma to też inny plus – od razu widzisz, którego z nich brakuje i możesz się dzięki temu zawczasu przygotować do dalszego gotowania.

Ochrona przed wilgocią i stojącą wodą

Metal jest szczególnie narażony na korozję, dlatego długotrwałe przetrzymywanie go w ociekaczu lub innym wilgotnym miejscu, może spowodować występowanie nieestetycznych plam. Prezentują się one brzydko, a do tego ich korzystanie stanowi zagrożenie dla zdrowia. Listwa magnetyczna izoluje narzędzia od wody, utrzymując je w czystości. Jeśli zainstalujesz ją w odpowiednim miejscu, noże będą zawsze suche i gotowe do użycia.

Właściwe wyeksponowanie każdego noża i innego ostrza

Niektóre kolekcje narzędzi cechują się wyjątkową ostrością, ale też niespotykanym designem. Szkoda byłoby nie pochwalić się tego typu sprzętem, chowając go w pierwszej lepszej szufladzie. Listwę magnetyczną znajdziesz w wielu różnych kolorach, a nawet materiałach wykonania. Dzięki temu będzie ona pasować do wielu różnych kuchni, niezależnie od stylu ich aranżacji.

Noże na listwie magnetycznej to świetny sposób na ich przechowywanie oraz zabezpieczenie.Pamiętając o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa, sprawdzą się w wielu domach oraz profesjonalnych kuchniach.

Tagi:

#zastosowania#ciekawostka#magnesy

środa, 18:00 02.02.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98