tel: +48 888 99 98 98

magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe co to? Wszystkie neodymowe magnesy, które mamy w naszym magazynie, można znaleźć na wykazie poniżej zobacz cennik magnesów

magnesy do łowienia F300 GOLD

Gdzie zakupić mocny magnes neodymowy? Uchwyty z magnesami w trwałej i szczelnej obudowie ze stali doskonale się nadają do stosowania w trudnych, wymagających warunkach klimatycznych, między innymi na śniegu i w deszczu sprawdź...

magnesy z uchwytem

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do usprawniania procesów produkcyjnych, eksploracji wody lub do znajdowania meteorów ze złota. więcej informacji...

Gwarantujemy wysyłkę zamówionych magnesów w dzień zlecenia jeśli zamówienie przyjęte jest do godziny 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.
listwa magnetyczna

Dlaczego warto trzymać noże na magnetycznej listwie?

Nie da się zaprzeczyć, że istnieje wiele sposobów na przechowywanie noży i każdy sprawdza się inaczej w różnych miejscach. Wielu topowych szefów kuchni oraz profesjonalnych kucharzy trzyma swój zestaw na specjalnej namagnesowanej listwie. Czy tego typu sposób nie tępi noża? Czy warto w niego zainwestować?

Nie musisz obawiać się o stępienie się noża

Wiele osób nie przejmuje się tym, gdzie układa sztućce, a potem dziwi się, że tak szybko się tępią. W przypadku widelców lub noży do spożywania posiłków nie jest to zazwyczaj aż tak istotne, jednak narzędzia służące przygotowywaniu jedzenia powinny być zawsze gotowe do pracy – nie przyrządzisz idealnej potrawy za pomocą tępego noża. Przechowywanie go w szufladzie naraża ostrze na kontakt z innymi elementami, co zmniejsza jego ostrość. Warto zatem zainwestować w magnetyczną listwę, dzięki której kontakt sztućca z innymi elementami nie będzie Twoim problemem.

Twój zestaw zawsze pod ręką

W kuchni nieraz trzeba coś szybko przekroić albo poszatkować. Nic nie irytuje wówczas bardziej niż brak odpowiednich narzędzi. Posegregowanie noży na listwie pozwala szybko złapać potrzebny model. Ma to też inny plus – od razu widzisz, którego z nich brakuje i możesz się dzięki temu zawczasu przygotować do dalszego gotowania.

Ochrona przed wilgocią i stojącą wodą

Metal jest szczególnie narażony na korozję, dlatego długotrwałe przetrzymywanie go w ociekaczu lub innym wilgotnym miejscu, może spowodować występowanie nieestetycznych plam. Prezentują się one brzydko, a do tego ich korzystanie stanowi zagrożenie dla zdrowia. Listwa magnetyczna izoluje narzędzia od wody, utrzymując je w czystości. Jeśli zainstalujesz ją w odpowiednim miejscu, noże będą zawsze suche i gotowe do użycia.

Właściwe wyeksponowanie każdego noża i innego ostrza

Niektóre kolekcje narzędzi cechują się wyjątkową ostrością, ale też niespotykanym designem. Szkoda byłoby nie pochwalić się tego typu sprzętem, chowając go w pierwszej lepszej szufladzie. Listwę magnetyczną znajdziesz w wielu różnych kolorach, a nawet materiałach wykonania. Dzięki temu będzie ona pasować do wielu różnych kuchni, niezależnie od stylu ich aranżacji.

Noże na listwie magnetycznej to świetny sposób na ich przechowywanie oraz zabezpieczenie.Pamiętając o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa, sprawdzą się w wielu domach oraz profesjonalnych kuchniach.

Tagi:

#zastosowania#ciekawostka#magnesy

środa, 18:00 02.02.2022
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98