tel: +48 22 499 98 98

magnesy neodymowe

Co to są neodymowe magnesy? Magnesy neodymowe aktualnie znajdujące się w naszym magazynie można sprawdzić na liście poniżej zobacz cennik magnesów

magnesy dla poszukiwaczy F200 GOLD

Gdzie kupić mocny magnes neodymowy? Uchwyty magnetyczne w szczelnej i trwałej obudowie ze stali idealnie nadają się do używania w zmiennych i niedogodnych warunkach pogodowych, między innymi podczas opadów deszczu i śniegu zobacz...

uchwyty magnetyczne

Magnetyczne uchwyty mogą być używane do ułatwienia procesów produkcyjnych, odkrywania dna morza lub do znajdowania meteorytów z metalu. czytaj...

Przesyłka zamówienia zawsze w dzień zlecenia jeżeli zlecenie przyjęte jest przed godziną 14:00 w dni robocze.

logo Dhit sp. z o.o.

Ciekawe informacje

Blog magnetyczny

Technologie wiążące się z magnesami są systematycznie rozwijane, naukowcy cały czas pracują nad poprawieniem ich możliwości. Zwiększa się też bardzo dynamicznie stosowanie magnesów o dużej mocy, chętnie po nie sięgają coraz to nowe branże przemysłowe. W naszym dziale prezentującym aktualne wydarzenia dotyczące magnesów przeczytać można o wszystkich nowościach oraz ciekawostkach wiążących się z tą branżą.
Staramy się zarówno prezentować najnowsze osiągnięcia naukowców oraz rezultaty ich badań, jak też dostarczać nowych pomysłów na wykorzystanie możliwości, które te produkty posiadają. Nowe trendy, technologiczne rozwiązania, ale też zagrożenia związane chociażby z większymi cenami surowców - wszystkie te informacje znajdzie się w naszym dziale z aktualnościami.

zastosowania magnesów

Budowa i zasada działania czujnika kontaktronowego

Typowy czujnik kontaktronowy ma formę niewielkiej tulejki, mającej kilka milimetrów średnicy i dwa do trzech centymetrów długości. Na obu końcach tulejki są wyprowadzone druciki, służące do podłączenia elementu do układu elektrycznego. Natomiast wewnątrz kontaktron zawiera dwie blasz...
więcej ...

piątek, 18:00 02.10.2020

Tagi: #czujnik kontaktronowy

zastosowania magnesów

Magnesy w pracach remontowych i wykończeniowych.

Przygotowania do każdego remontu czy wykończenia wnętrza warto rozpocząć od skompletowania niezbędnych narzędzi czy akcesoriów. A w części, jak się okazuje, można znaleźć różnego rodzaju magnesy.
więcej ...

środa, 18:00 02.09.2020

Tagi: #magnesy remontowe #magnesy #magnesy budowlane #folia magnetyczna

poradniki

Jak zapakować magnes neodymowy do wysyłki?

Wysłanie dużego magnesu neodymowego pozornie wydaje się bardzo proste. Ale łatwo przy tym popełnić błędy, które w niektórych przypadkach mogą być nawet niebezpieczne dla kurierów czy pracowników sortowni.
więcej ...

niedziela, 18:00 02.08.2020

Tagi: #pakowanie magnesów #ochrona magnesów #zabezpieczanie magnesów

rodzaje magnesów

Jak powstały magnesy w kształcie podkowy?

Podkowy od wielu lat traktowane są jako symbol szczęścia, chroniąc posiadacza przed złymi mocami, zawiścią i zazdrością. Prawdziwych podków jest obecnie niewiele, bo też i koni jest coraz mniej, ale zawsze można kupić magnes o takim kształcie.
więcej ...

czwartek, 18:00 02.07.2020

Tagi: #magnes podkowa #podkowiasty magnes #magnes historia

zastosowania magnesów

Magnesy w grach i zabawkach - klocki XMAG2

Zabawki magnetyczne to hit ostatnich lat. Nie tylko przyciągają uwagę dzieci, ale też i dorosłych, którzy wspólnie ze swoimi pociechami potrafią spędzić wiele godzin na fantastycznej zabawie.
więcej ...

wtorek, 18:00 02.06.2020

Tagi: #klocki magnetyczne #magnesy #neocube

ciekawostki o magnesach

Jak wygląda recykling magnesów neodymowych?

Magnesy są bardzo chętnie wykorzystywane, zarówno w wielu domowych zastosowaniach, jak też i przemyśle. Dlatego też coraz ważniejszym zadaniem staje się ich recykling, dzięki któremu można odzyskać cenne pierwiastki, z których są zbudowane.
więcej ...

sobota, 18:00 02.05.2020

Tagi: #recykling magnesów #przeróbka magnesów #utylizacja magnesów

ciekawostki o magnesach

Wpływ temperatury na działanie magnesu

Większość osób kupując magnes będzie używała go w normalnych temperaturach. Ale w zastosowaniach przemysłowych te temperatury mogą być znacznie niższe lub wyższe, warto zatem wiedzieć, co się z takim magnesem może wtedy stać.
więcej ...

czwartek, 18:00 02.04.2020

Tagi: #temperatura magnetyczna #temperatura pracy #praca w temperaturze

ciekawostki o magnesach

Recykling okien za pomocą magnesów?

Każdego roku na świecie wymienia się wiele milionów okien, co generuje ogromną ilość odpadów. Dlatego też niezwykle ważny jest ich recykling, w którym znacząco mogą pomóc nowoczesne magnesy neodymowe.
więcej ...

poniedziałek, 18:00 02.03.2020

Tagi: #recykling okien #przetwórstwo stolarki #magnesy do okien
logo Dhit sp. z o.o.

e-mail: bok@dhit.pl

tel: +48 888 99 98 98