loading...
0 shopping_cart

Oferta - Magnetyzery z neodymu Turbomag® z serii XT - oszczędność i moc cennik.

Neodymowe magnesy można znaleźć na co dzień nie tylko w , (w laptopach, komputerach, sprzęcie AGD i RTV itp.), ale też w samochodach.

Magnetyzery samochodowe to nieduże urządzenia wykorzystujące zjawiska magnetyczne, które polepszają parametry olejów, paliw i wody. Poza tym oczyszczając instalacje z ferromagnetyków chronią przed tworzeniem osadów np. powstawaniu kamienia kotłowego. Mając duży wpływ na poziom ułożenia dipoli magnetycznych przepływającej cieczy magnetyzery "porządkując" poziom zawirowań zmieniają jej właściwości. Zalecane jest ich instalowanie przy filtrach, co umożliwia co pewien czas czyszczenie miejsca, w których je zamontowano.
Stosując w układach paliwowych magnetyzery z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi można wpływać na regularne ułożenie dipoli magnetycznych, co z kolei gwarantuje dużo bardziej efektywne spalanie paliwa.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasz firmowy serwis https://dhit.pl nie wspiera IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube