loading...
0 shopping_cart

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym niezbędne jest narzędzie do rozdzielania metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania elementów z metali żelaznych zapodzianych w stercie odpadów, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego typu, usprawnia działalność, a czasami jest optymalnym rozstrzygnięciem pozwalającym na segregację odpadów metalowych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, a dopiero na następnym etapie wdrażają technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani książęta polskich złomowisk. Kto jak kto, ale Oni dokładnie radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi stertę gratów zamienia się w zysk. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu ponieważ to niezwykle kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, ale nasza firmowa strona https://dhit.pl już nie obsługuje Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube