loading...
0 shopping_cart

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek testują uchwyt z magnesem.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim testowany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to UM 65x45. Ten sprzęt łatwo znaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z potrzebnym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest wyposażenie do separacji metali. Narzędzie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), lub innego narzędzia tego rodzaju, ułatwia działalność, a czasami jest optymalnym rozwiązaniem pozwalającym na segregację odpadów metalowych. Ponadto narzędzia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, zaś dopiero na następnym poziomie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to bez wątpienia królowie naszych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni doskonale wiedzą jak coś co przypomina pryzmę gratów zamienia się w profit. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bowiem to proste, ale produktywne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona dhit.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube