loading...
0 shopping_cart

Próby uchwytu magnetycznego na planie serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim sprawdzany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten łatwo znaleźć na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest wyposażenie do rozdzielania metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wyszukiwania przedmiotów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego typu, usprawnia pracę, a czasami jest optymalnym rozwiązaniem umożliwiającym selekcję skrawków metalowych. Ponadto urządzenia do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, a dopiero na następnym poziomie wdrażają technologie optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie naszych złomowisk. Kto jak kto, lecz Oni dobrze radzą sobie z tym jak coś co przypomina pryzmę gratów zmienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bo to proste, ale produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona dhit.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube