loading...
0 shopping_cart

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek testują magnes do łowienia.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten można odnaleźć na naszej stronie w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest narzędzie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia działalność, a momentami jest jedynym rozwiązaniem pozwalającym na segregację odpadów metalicznych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania stosują separatory magnetyczne, natomiast tylko na następnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani królowie polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie wiedzą jak coś co przypomina stertę gratów zamienia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny absolutnie oddaje im znaczne usługi ponieważ to niezwykle produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz serwis https://dhit.pl nie obsługuje przeglądarki Internet Explorer. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube